Powered by Smartsupp

HARO Wall - obklad stien - Skladom

"Drevený raj vo vašej obývačke"

Nemecká značka HARO vyrába drevené výrobky už 150 rokov. Pôvodná rodinná firma z Horného Bavorska sa v minulosti zameriavala na výrobu dizajnových parkiet. Časom sa však spoločnosť rozhodla posunúť svoje umenie na vyššiu úroveň. Svoj sortiment drevených podláh preto doplnila o kolekciu HARO Wall, ktorú môžete obdivovať aj v našom obchode.

Veľkoformátový obklad HARO Wall necháva vyniknúť čistú krásu masívneho dreva. Zapôsobí elegantnými dekormi a majstrovským spracovaním. Jeho brúsený povrch vnesie do vášho domova atmosféru sviežich lesov. Spoločnosť vyrába všetky svoje panely z trvalo udržateľného lesného hospodárstva, takže si môžete byť istí, že nakupujete zodpovedne.

HARO vyrába klasické 2D obklady, ktoré potešia milovníkov tradičných parkiet, ale aj moderné 3D obklady, ktoré vášmu interiéru doslova dodajú nový rozmer. Pri obkladaní môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť jedinečný vzor, ktorý zaujme na prvý pohľad. A ako si vyzdobíte svoj domov?

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

drevené obklady na zeď

Drevo na stenách priťahuje pohľady všetkých v miestnosti a dodáva jej zvláštne teplo a pohodlie.

Súčasné trendy v bývaní sa menia a zameriavajú sa na atribúty, ako je prirodzenosť a jasná priestorová koncepcia s veľkými oknami. Patria sem aj pekné čiastočné alebo úplné obklady stien s drevenými dizajnovými prvkami. Poskytujú protipól priestorovým konceptom alebo ich originálnym spôsobom zvýrazňujú. Tento úplne nový zážitok z bývania umocní ušľachtilé a vybrané drevo, výrazná štruktúra drevených konštrukčných prvkov a ich matná povrchová úprava ošetrená UV olejom.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!