Powered by Smartsupp

Kde kúpiť

Ako sa k nám dostanete

Ak prídete osobne, všetko Vám ukážeme a vysvetlíme.

 

  • Centrála, vzorkovňa a hlavný sklad pre SK.

 

Adresa

Pri Mlyne 42, 949 05 Nitra

Klinker Centrum s.r.o.

Slovenská republika

Telefón

Tel.: +421 37 6537 122

Mob.: +421 917 212 212

Email

sindel@sindel.sk

www.sindel.sk

 

 

Otváracie hodiny:

Letná sezóna: 1. apríl - 31. október PO-PI: 7.30-17.00 hod., SO: 9.00-12.00 hod.

Zimná sezóna: 1. november - 31. marec PO-PI: 8.00 - 16.00 hod., SO: zatvorené

 

Pošlite nám správu

Budeme radi ak nám pošlete akýkolvek postreh.

Informujte sa prosím na akýkolvek detail ohľadom strešnej krytiny z našej ponuky. Aj na základe Vašich otázok a postrehov dopĺňame informácie na našom webe a vypracovávame dokumentáciu pre Vás.

 

Výhradný distribútor strešných krytín EUREKO pro SK

 

Klinker centrum zastoupení pro SK

 

Plastové strešné krytiny EUREKO sú vyrábané už od roku 2000!

 

Len u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie, snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu, za skvelé ceny. Tiež odborného poradenstva + školenia pokládky ZADARMO, cez odvoz materiálu priamo na stavbu.

  Eureko drevený šindeľ

EUREKO sú strešné krytiny vyrobené z plastov. Vyznačujú sa mimoriadne pôsobivým estetickým vzhľadom, ktorý kopíruje materiály (bridlicu a drevný šindel). Vďaka tomu sa strešná krytina EUREKO dobre ujala zvlášť v pamiatkovo chránených krajinných územiach. Taktiež veľkú obľubu získala pri novostavbách a rekonštrukciách starých striech. Poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi realizáciu a montáž všetkých našich výrobkov. Distribúcia je zabezpečovaná v spolupráci so 100-mi zmluvnými obchodnými partnermi a pokrývačskými firmami v rámci Slovenska.

Více na www.sindel.sk

Žiadna položka

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!