Materiály k stiahnutiu

Všetky naše tlačové materiály sú dostupné aj v elektronickej verzii. Môžete si ich tak pohodlne stiahnuť a uložiť.

V našej priečinku,, Materiály k stiahnutiu,, nájdete:

- aktuálne katalógy, prospekty, letáky, montážne návody (video i pdf), certifikáty

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

eureko


- Montážny návod EUREKO DDS II. pdf

- Certifikáty EUREKO. pdf

- Certifikáty výrobku EUREKO. pdf

- Stavebno technické osvedčenie.pdf

- Záručný list EUREKO. pdf

- Montážne VIDEO NÁVOD EUREKO DDS II

 

.....................................................................................................................................................................

dřevěné obklady drdlík.cz

Drevené obklady DRDLIK


- Montážne návody a postupy pre drevené obklady na stenu aj strop. pdf

 

Katalog dřevěných obkladů na stěnu v PDF. DRDLIK

- Stiahnite si kompetní katalóg drevených obkladov na stenu v pdf. Jednoduchý, rýchly a prehľadný s množstvom fotografií.

.....................................................................................................................................................................

stepwood montážní video návod pro dřevěné obkladové panely

STEPWOOD

Video - montážny návod

Pozrite sa na naše krátke video. Montáž dosiek Stepwood® Original je znázornená krátko a jednoducho.

 

Montážny návod Stepwood- pdf.

.....................................................................................................................................................................

wodewa montážní video návod

WODEWA

Video - montážny návod

......................................................................................................................................................................

Záhradný nábytok - ThermoWood®

Thermowood

Prowood zahradní nábytek ThermoWood

 

Záhradný nábytok - certifikáty materiálu ThermoWood®

 

Fínsky certifikát FINOTROL
(Kontrola výrobného procesu)

Holandský certifikát KOMO
(preukázanie biologickej odolnosti)

Britský certifikát BRE
(preukázanie 30tileté životnosti)

Certifikát FINOTROL kontrola výrobního procesu tepelně upraveného dřeva ThermoWood® Certifikát KOMO biologická odolnost tepelně upravené dřevo ThermoWood® Certifikát BRE tepelně upravené dřevo ThermoWood®
     

ES - Vyhlásenie zhody
(CE značenie výrobkov)

Certifikát PEFC
(preukázanie pôvodu suroviny)

Certifikát Inspecta
(splnenie podmienok systému PEFC)

ES prohlášení o shodě tepelně upravené dřevo ThermoWood® Certifikát PEFC doložení původu dřeva z obnovitelných zdrojů pro tepelně upravené dřevo ThermoWood® Certifikát INSPECTA garance původu suroviny pro tepelně upravené dřevo ThermoWood®
 

SYSTÉM RIADENIA KVALITY VÝROBY MATERIÁLU ThermoWood® POUŽITÉHO NA VÝROBU ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU PROWOOD


Certifikácia kvality výrobného procesu

Finská Asociace výrobců ThermoWood® (TWA)Výroba produktu ThermoWood® je realizovaná vo výrobnom závode v meste Iisalmi v strednom Fínsku. Tento závod je riadený prísnymi pravidlami systému kvality. Systém kvality pre výrobu ThermoWood® bol vytvorený v spolupráci s fínskou Asociáciou výrobcov ThermoWood® (TWA) a stanovuje priemyselný štandard pre tento produkt. Oy Lunawood Ltd je vedúcou spoločnosťou na trhu vysoko kvalitných produktov z ThermoWood®.
Finská národní certifikační autorita FINOTROL Oy

Na splnenie štandardných požiadaviek TWA na kvalitu materiálu ThermoWood® (Thermo-S a Thermo-D) dohliada fínska národná certifikačná autorita FINOTROL Oy.

 

Certifikát KOMO® o biologickej odolnosti a kvalite výroby

SKH produktový certifikát KOMO

Závodu Oy Lunawood Ltd v Iisalmi bol udelený holandskou spoločnosťou SKH produktový certifikát KOMO pre produkt ThermoWood® potvrdzujúci požiadavky na biologickú odolnosť a kvalitu výroby.

Vydanie certifikátu KOMO spoločnosťou SKH znamená nezávisle overenú kvalitu výrobku.

 

Kolektívne certifikačná značka KOMO zaručuje, že stavebníctvo môže dôverovať kvalite výrobkov, procesov, systémov a služieb.Kolektivní certifikační značka KOMOPol storočia skúseností znamená, že KOMO je číslo jedna ako odborník v oblasti certifikovaných výrobkov a procesov v Holandsku. Certifikáty boli vydané pre veľmi širokú škálu produktov a procesov. Užívatelia môžu následne dôverovať kvalite týchto výrobkov a procesov. Čo viac, produkty s označenie KOMO sú automaticky v súlade s príslušnými zákonmi a predpismi pre stavebníctvo, ako sú stavebné vyhlášky, vyhlášky na kvalitu pôdy a iné požiadavky týkajúce sa kvality a bezpečnosti.

 

Certifikát BRE o životnosti materiálu

ZBritský certifikát BREávodu Oy Lunawood Ltd v Iisalmi bol udelený britský certifikát BRE pre produkt ThermoWood® potvrdzujúce minimálna životnosť materiálu 30 rokov.
Building Research Establishment (BRE) je britská súkromná, nezávislá a nestranná organizácia, ktorá vykonáva výskum, testovanie, školenia a poradenstvo vo výstavbe a stavebnom priemysle. Pomáha klientom vytvárať lepšie, bezpečnejšie a udržateľnejšie produkty, budovy, spoločnosti a podniky a podporuje inovácie potrebné na dosiahnutie tohto cieľa.
BRE bola založená v roku 1972, ale história siaha až 90 rokov späť. Počas tej doby došlo k zlúčeniu niekoľkých samostatných výskumov, testovanie a schvaľovanie. Boli vytvorené tiež špeciálne laboratória na skúmanie využitie všetkých aspektov dreva, pevnostné skúšky, zabránenie napadnutiu hmyzom a pod. V roku 1997 prestali používať plné meno "Building Research Establishment" a premenovali sa jednoducho na "BRE".

 

Certifikované výrobky

Výrobky venkovních obkladů ze dřeva ThermoWood® nesou označení CEVýrobky vonkajších obkladov z dreva ThermoWood® majú označenie CE. Drevené obkladové profily a panely sú vyrobené podľa EC Smernica 89/106 / EEC (Smernica o stavebných výrobkoch - CPD) a v prípade vonkajšieho použitia sú v súlade s normou EN 14915: 2006, kedy sú brané do úvahy požiadavky napísané v prílohe ZA.
Označenie CE možno nájsť v každom balení vonkajších obkladov materiálu ThermoWood®.

 

Certifikát PEFC o pôvode vstupného materiálu

PEFC certifikát

Materiál pre výrobu ThermoWood® vo fínskom závode v Iisalmi je zabezpečovaný z trvalo udržateľných obhospodarovaných lesov. Účelom certifikácie lesov v systéme PEFC je dosiahnuť trvalo udržateľného hospodárenia pri všetkých vlastníkov lesov.
Trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch znamená využívanie lesov takým spôsobom a v takom rozsahu, že ich stabilita, druhová rozmanitosť, produkčná schopnosť, regeneračný kapacita, vitalita a schopnosť plniť všetky užitočné funkcie lesa zostanú trvalo zabezpečené.
Spotrebiteľský reťazec lesných produktov je certifikovaný PEFC certifikátom (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes) a má právo používať logo PEFC.

Prostredníctvom certifikácia spotrebiteľského reťazca (C-o-C, "chain of custody") je možné zaručiť, že konečný výrobok pochádza z certifikovaných a kontrolovaných lesov s certifikátom PEFC. V praxi to znamená, že každý spracovateľ v reťazci od vlastníka lesa, cez ťažobný, spracovateľské, výrobné, obchodné spoločnosti až k zákazníkovi musí získať certifikát podľa požiadaviek PEFC. To je zárukou pôvodu dreva vo výrobku a uistením zákazníka o pôvode materiálu.

Viac informácií o certifikáciu nájdete na stránkach PEFC certifikácie www.pefc.cz alebo www.pefc.org.

 

Certifikační společnost INSPECTA

Dohľad nad dodržiavaním podmienok určených PEFC pravidelne kontroluje certifikačná spoločnosť Inspecta.
Inspecta je popredným poskytovateľom služieb vo forme inšpekcií, testovanie, certifikácia a technického poradenstva a školení v severnej Európe. Identifikuje tovar dobrej kvality, ukazuje, ktoré produkty sú dôveryhodné a bezpečné. Zaručuje rešpektovanie požiadaviek EÚ na bezpečie zákazníka, jeho zdravia a životného prostredia.

 

NORDIC ECOLABEL - oficiálne environmentálna značka v severských krajinách.

Nordic Ecolabel ochranná známka - ekoznačka

Nordic Ecolabel je oficiálny environmentálna značka v škandinávskych krajinách a bola založená v roku 1989 Radou ministrov severských krajín na účely poskytovania environmentálneho systému označovania, ktoré by prispelo k udržateľnej spotrebe. Je to dobrovoľné a jasné environmentálneho označovania produktov a služieb. Nordic Ecolabel bol tiež zavedený ako praktický nástroj pre spotrebiteľov, ktorý im pomôže aktívne vybrať ekologické produkty.

Nordic Ecolabel je medzinárodne známy. Nedávny škandinávsky prieskum trhu ukázal, že v severských krajinách 94 percent uznáva túto ochrannú známku ako environmentálnu značku.

 

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!