Mozaika obklady - WWD

"Vytvorte si vlastný drevený šperk"

Drevená mozaika je unikátný výrobok, ktorý vďaka malým kúskom umožňuje vytvárať jedinečné vzory a tvary. Tieto mozaiky dokážu vytvoriť jedinečnú atmosféru a útulnosť v každej miestnosti a spríjemniť každodenné činnosti.

Naše drevené mozaiky sa dodávajú nalepené na samolepiacu podkladovú dosku alebo sieť, takže sa ľahko inštalujú. Máme aj novú funkciu pre zručných domácich majstrov, ktorí si môžu mozaiku poskladať z jednotlivých kúskov rôznych veľkostí, farieb a druhov dreva. Mozaiky vám predáme aj jednotlivo. Máte možnosť zariadiť si interiér podľa svojich predstáv?

Máme široký výber 2D drevených obkladov a moderných 3D mozaiiek, ktoré uspokoja všetkých milovníkov nových trendov. Ponúkame širokú škálu rozmerov (30 x 30 mm, 50 x 50 mm, 100 x 100 mm) a dekorov, od domácich drevín, ako je borovica a dub, až po exotické dreviny, ako je teak, mahagón a wenge. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vystihuje váš osobný štýl.

Potrebujete pomôcť s výberom mozaiky? Prečítajte si viac o výhodách drevenej mozaiky alebo požiadajte o radu našich špecialistov

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Mozaika 2D - drevené obklady do kúpeľne a kuchyne


Drevená mozaika inšpirovaná prírodou vám ponúka príležitosť urobiť vaše známe prostredie moderným a krásnym. Jemnosť drevenej mozaiky vedie k optimálnemu využitiu základných materiálov a zohľadňuje tak moderné aspekty udržateľnosti a ekológie. Vďaka rôznorodosti druhov dreva, jedinečnému pocitu, trojrozmernému vzhľadu a v neposlednom rade rozmanitým tvarovým a farebným možnostiam prevedenia si môžete vytvoriť individuálne a prirodzené obytné prostredie.

 

Interiérové drevené mozaikové obklady stien

Drevené obklady stien sú vizuálne veľmi príťažlivé, založené na jedinečnom kladení jednotlivých obkladov z pravého dreva. Inštalácia je možná na všetky pevné a rovné podklady. Kombinácia správneho svetla a dreva vytvorí v každej miestnosti nezameniteľnú atmosféru. Naše drevené mozaiky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. U nás si každý môže vybrať a prispôsobiť výber svojmu interiéru. Môžete si vybrať z niekoľkých interiérových drevených mozaikových vzorov v rôznych cenových reláciách. Drevenú nástennú mozaiku možno použiť všade tam, kde sa bežne používajú keramické obklady, takže ju možno použiť ako obloženie stien a stropov v predsieni, obývačke, kuchyni a inde v interiéri.

 


Drevené mozaikové obklady stien sú zaujímavou alternatívou k bežným obkladom. Niektoré z týchto dlaždíc sú vyrobené z recyklovaného dreva z vyradených riečnych lodí. Či už je mozaikový drevený obklad vyrobený z odrezkov alebo zo spomínaného lodného dreva, je pravda, že nie je nenápadnou súčasťou interiéru, ale dominantným a výrazným dekoratívnym prvkom, ktorý je v miestnosti veľmi viditeľný. Obkladačky tohto typu vyzerajú skôr ako obrazy alebo umelecké artefakty. Môžu dopĺňať rôzne typy interiérov, dobre budú vyzerať v kombinácii so suvenírmi z exotických krajín, dôležité však bude zachovať správny pomer. Aj vzhľadom na cenu týchto materiálov určite stojí za zváženie, či takéto obklady stien kombinovať s bežnými dekoráciami stien alebo s menej dominantnými materiálmi.

  


Drevená mozaika na obklad stien v interiéri - revolúcia v dreve pre steny a podlahy

Inšpirácia prírodou, to je to, čo vám ponúka drevená mozaiková dlažba, ktorá z vášho domova urobí moderný a útulný obytný priestor. Jemná drevená mozaika umožňuje optimálne využitie základného materiálu a spĺňa tak aj moderné aspekty udržateľnosti a ekológie. Vďaka veľkej škále rôznych druhov dreva s rôznymi farbami je k dispozícii aj široká škála spracovania. Vďaka týmto aspektom môžete vytvoriť príjemnú domácu atmosféru, ktorú drevo nepochybne vytvára.

 

Typy a druhy drevených obkladov MOZAIKA WODEWA


Drevené obklady Wodewa ponúkajú mnoho variantov MOZAIKA, či už ide o farbu a povrchovú úpravu alebo druh dreva. Inštalácia však môže mať aj svoje špecifiká v závislosti od veľkosti jednotlivých prvkov, ktoré sa budú lepiť na stenu. Aké produkty teda spoločnosť Wodewa ponúka? Tu je malé rozdelenie drevených dlaždíc podľa rozmerov od tohto progresívneho výrobcu: Wodewa 30 (30 x 30 mm), Wodewa 50 (50 x 50 mm), Wodewa 100 (100 x 100 mm) (tieto typy mozaiky nie sú vhodné do vlhkého prostredia).

 

Naša požiadavka

Drevo je prírodný materiál, ktorý vnáša do interiéru teplo a pocit bezpečia a vytvára prirodzené a nadčasové prostredie. Povrch drevenej mozaiky vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu a farbe poskytuje interiéru nielen pohodlie, ale aj eleganciu a exkluzívnu krásu. Obkladačky pozostávajú z rovnomerne uloženej mozaiky, ktorá je nalepená s jemným spojom na sieť z optických vlákien. Drevené mozaikové obklady sa ľahko prispôsobujú priestorovým požiadavkám a ponúkajú nezameniteľný dizajn pre tých, ktorí kladú dôraz na prirodzené priestorové usporiadanie, vysoko efektívny vzhľad a odolný materiál.

Náš požadavek na přesnost dřevěných obkladů

 


100% ručná výroba

Každá mozaika je ručne vyberaná a skladaná do jednotného podkladu, ale zachováva si prirodzený povrch, ktorý sa vyznačuje predovšetkým rovnomernými líniami mozaiky. Každý kus prechádza dlhým procesom - od rezania cez brúsenie až po konzervovanie a tvarovanie. Výsledkom je, že s veľkým množstvom ručnej práce vykonanej s láskou sa z masívnej drevenej dosky stane krásna a ušľachtilá mozaiková dlaždica, ktorá bude zdobiť vašu stenu. Jednotlivé nedostatky dreva a prírodnej maľby zostávajú zachované, čo dodáva mozaike prirodzený dizajn, ktorý dodá vašej stene jedinečný vzhľad.

    Výroba dřevěných obkladů Ruční práce při výrobě dřevěných obkladů Dřevěné obklady dílek po dílku

 


Presné hrany a hladký povrch: táto mozaika je vhodná do kúpeľne a kuchyne!

Drevená mozaika Wodewa je vďaka svojmu farebnému a atraktívnemu vzhľadu luxusným doplnkom moderných aj rustikálnych interiérov. Drevená mozaika je vyrobená z masívneho dreva a je určená všade tam, kde by sa bežne použila sklenená alebo keramická mozaika. Vyrába sa výlučne z tropického dreva a vyznačuje sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči vode. Je preto vhodný na celé steny, podlahy a stropy kdekoľvek v interiéri vrátane kúpeľní a kuchýň. Každý kus je originál, ktorý sa líši farbou a štruktúrou. Ak navyše skombinujete mozaiku s inými obkladačkami, vytvoríte na stenách pôsobivú kombináciu formátov, ktorá premení aj tú najnudnejšiu miestnosť.

obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!