Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Náš príbeh

drdlík náš příběh

 

O nás alebo naša história v skratke

Spolupráca s partnermi nás zaväzuje k tomu, aby sme neustále premýšľali o zlepšovaní našich služieb smerom k zákazníkom.

Veríme, že budeme dobre slúžiť minimálne ďalších dvadsať rokov a ešte lepšie než doteraz.

 

 

Ako išiel čas:

Od roku 1989dodnes

 

     1989

Výroba a položenie dreveného šindľa v Českej republike.

www.strecha-je-hra.cz

 

 

 

     1999

Naša výroba plastovej krytiny napodobňujúca drevený šindel, pod názvom EUREKO.

Patentovo chránené.

 

 

 

     2005

Naša výroba drevených obkladov na stenu.

 

 

 

 

     2008

Spolupráca s českým výrobcom záhradného nábytku PROWOOD.

 

 

 

 

     2015

Spúšťame internetový obchod pre Českú republiku

www.drdlik.cz

 

 

 

 

     2016

Spúšťame internetový obchod pre Slovenskú republiku

www.drdlik.sk

 

 

 

 

     2016

Výhradné zastúpenie od nemeckej firmy WODEWA pre Českú a Slovenskú republiku. Vyrábajú drevené obklady 3D.

 

 

 

 

     2016

Spúšťame internetový obchod pre Anglicko

www.drdlik.co.uk

 

 

 

 

     2016

Spolupráca s lotyšskou firmou WWD, ktorá vyrába drevené obklady na stenu.

 

 

 

 

     2017

Spolupráca s poľským výrobcom záhradného nábytku DREWMAX.

 

 

 

 

     2019

Spolupráca s poľskou firmou STEGU, ktorá vyrába drevené obklady na stenu.

 

 

 

 

     2020

Spolupráca s nemeckou firmou HARO, ktorá vyrába parkety a drevené obklady na stenu.

 

 

Drdlik- drevený šindel struhany

 

 

 

Vitajte u nás v šindliarni

S úctou k prírode a na úžitok ľuďom vyrábame drevené štiepané šindle.

Šindliarska tradícia rodiny Drdlíkovej sa zrodila v roku 1989, keď Josef Drdlík založil v obci Sobíňov šindliareň. Návrat k poctivému remeslu bol správnym rozhodnutím, keď drevený štiepaný šindeľ nielen vyrábame, ale tiež montujeme po celej Českej republike.

  • Dodržujeme tradičné remeselné postupy.
  • Každý výrobok prechádza našimi rukami.
  • Vyrábame z miestnych surovín.
  • Ctíme prírodu a sme k nej ohľaduplní.
  • Za každým produktom si stojíme.

 

Plastové strešné krytiny sa vyrábajú už od roku 1999!

Nové nápady nenechali na seba dlho čakať a vznikol plastový šindeľ EUREKO DDS II. Ako napovedá názov, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík, ktorý využil svoje doterajšie znalosti výroby a kladenia klasického dreveného šindľa na vývoj a konštrukciu šindľa z plastu. Výrobok EUREKO – DDS je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obklad so všestranným použitím, preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát a chalúp. Vďaka svojmu vernému vzhľadu napodobňujúcemu drevený šindeľ sa strešná krytina EUREKO dobre ujala na pamiatkovo chránených objektoch.

Drdlik- plasotový šindel

 

 

Drdlík vo svete

 

 

 

Drdlik- mapa

 

Internetový obchod DRDLÍK s výrobkami pre dom a záhradu

 

-         Česká republika

-         Slovenská republika

-         Veľká BritániaInternetový obchod Drdlík bol založený v roku 2010 s cieľom dodávať na český, slovenský a anglický trh kvalitné európske produkty pre dom a záhradu s garanciou dobrej kvality, a ponúknuť tak zákazníkom originálne a praktické výrobky pre každého.

Naším cieľom je zhodnotiť doteraz získané skúsenosti a znalosti. Chceme prinášať našim zákazníkom radosť a odpočinok do ich domovov a pomáhať skvalitňovať životnú úroveň. Budeme tak naďalej udržiavať svoj smer a vyvíjať nové produkty, ktoré budú praktické, potrebné, ale aj na potešenie z bývania a voľného času. Stále budeme dbať na kvalitu našich produktov, služieb a rozširovať ich portfólio.

Našou víziou je byť veľmi hodnotnou spoločnosťou, udržať profesionálny tím zamestnancov, a hlavne zvyšovať počet spokojných zákazníkov a odberateľov.

 

Spolupráca

Výrobcovia, distribútori – dodávatelia

Chcete zvýšiť svoj predaj a zaradiť svoje výrobky a produkty do našej ponuky v rámci celej Českej a Slovenskej republiky a Veľkej Británie?

Táto spolupráca môže prebiehať na rôznych úrovniach, všetko záleží na dohode a potrebách jednotlivých výrobcov či dovozcov, ktorým tento projekt môže pomôcť rozšíriť svoje výrobky na všetky trhy. A nielen na český.

V súčasnosti spolupracujeme s renomovanými českými i zahraničnými výrobcami a dodávateľmi z celého sveta.

 

Zastupujeme výrobcov a dodávateľov zo zahraničia na Českom a Slovenskom trhu!

 

Prvým partnerom, ktorého firma Drdlík zastupuje, sa stal zavedený výrobca drevených obkladov na stenu 3D, nemecká spoločnosť WODEWA.

Nasledovali ďalšie spoločnosti s veľmi bohatým sortimentom drevených obkladov ako Wooden Wall Design, HARO, STEGU a ďalší. A tak sme sa stali najväčším predajcom drevených obkladov na stenu.

 

Vyrábate nádherné produkty? Máte originálne výrobky?

Firma Drdlík si buduje trvalú pozíciu na českom a slovenskom trhu a vzhľadom na skúsenosti a kvalitu svojich služieb mohla nasledovať spolupráca s ďalšími zahraničnými výrobcami.

 

Z produktov našich partnerov dôkladne vyberáme, aby sme dodali to najlepšie.

 

Veľkoobchodná spolupráca

Pre vybrané produkty z našej ponuky hľadáme vhodných partnerov!

Páči sa vám naša plastová krytina EUREKO? Máte záujem dodávať našu strešnú krytinu svojim zákazníkom?

Pomôžeme s podporou predaja a zaistíme priame dodávky výrobkov z nášho centrálneho skladu. Zahraničný partner zabezpečí predaj koncovému zákazníkovi vrátane servisných a ďalších úkonov.

Veríme tomu, čo robíme. A naše plány sú veľké. A nielen v Česku a na Slovensku. Expandovali sme do Anglicka, Rumunska a Estónska a vieme, že máme otvorené dvere i na ďalšie trhy.

 

Vieme, že najdôležitejší je spokojný zákazník, preto stále zlepšujeme zákaznícku podporu, rozširujeme sortiment a inovujeme. Veríme v naše produkty a spolupracujeme len s preverenými dodávateľmi.

 

Veríme, že kvalita sa vždy vyplatí.

 

Tím našich zamestnancov dokáže poskytnúť profesionálne služby všetkým našim zákazníkom. Medzi našich klientov patria nadnárodné spoločnosti, štátne podniky, školy a neziskové organizácie, ale i drobní živnostníci, domácnosti a študenti.

 

Pravidelne vydávame katalógy s akciovým tovarom v tlačenej i elektronickej podobe, usporadúvame promo akcie, súťaže a ponúkame celý rad bonusov.

 

Stále komunikujeme so svetovými výrobcami aj s tými malými, ktorí vyrábajú v malých dielňach. Zúčastňujeme sa na medzinárodných výstavách a sledujeme trendy, preto vieme, čo budú zákazníci potrebovať a chcieť. Vieme, ako sa bude vyvíjať trh, čo sa oplatí predávať a tiež vieme ako. A o to všetko sa s vami radi podelíme.

.

 

-          Veríme, že úspech sa odvíja od znalostí a spolupráce.

-          Dlhodobej a férovej.

 

 

 

O nás alebo naša história v plnej verzii

 

Svoje sny si plníme tým, že vaše sny premieňame na skutočnosť.

MÁME SEN,

že v každej záhrade bude miesto na odpočinok, miesto kde sa budú deti hrať, miesto na stretávanie sa s rodinou a priateľmi. Miesto, ktoré chytí za srdce každého, kto si tu len na chvíľu sadne.

 

 

Od roku 1989dodnes

 

 

Šindliarska rodina

Drdlik- šindel

Šindliarska tradícia rodiny Drdlíkovcov sa zrodila v roku 1989, keď Josef Drdlík, otec Martina Drdlíka, založil v obci Sobíňov pri Chotěboři šindliareň. Návrat k poctivému remeslu bol správnym rozhodnutím a ďalší rast nenechal na seba dlho čakať. Remeslo prešlo z otca na syna. Martin Drdlík dnes rozvíja rodinnú firmu, ktorá drevený šindeľ nielen vyrába, ale tiež montuje po celej Českej republike.

 

Drevený štiepaný šindeľ, tzv. valašský

Drdlik- šindliarska tradicia

Drevený štiepaný šindeľ je ideálnou ekologickou krytinou na pokrývanie dreveníc, zrubov, ľudových a pamiatkových stavieb.

Drevené šindle predstavujú tradičné remeslo – šindliarstvo. V minulosti boli šindle hojne využívané ako strešná krytina na všetkých druhoch ľudových stavieb. Drevený šindeľ je vysokokvalitný produkt, ktorý ponúka trvanlivosť a krásu drevenej strešnej krytiny. Pri výrobe šindľov je veľmi dôležitý výber správneho dreva. Najčastejšie sa na tento účel využíva drevo pomaly rastúcich ihličnatých drevín, ako je smrek, smrekovec alebo jedľa. Ide o klasický šindeľ, ktorý je rozšírený v Čechách i na Morave. Je to šindeľ typu valašský, ktorý sa spája na pero a drážku.

Dlhoročné skúsenosti s výrobou šindľov a profesionálna práca zaistia zákazníkom maximálnu spokojnosť.


 

 

EUREKO DDS II

Drdlíkov drevený šindeľ

Plastové strešné krytiny sa vyrábajú od roku 1999 pod názvom EUREKO!

Ako napovedá názov, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík z Hlinska v Česku, ktorý využil svoje znalosti o výrobe a kladení klasického dreveného šindľa na vývoj a konštrukciu šindľa z plastu. V spolupráci s firmou REGRA PLAST s.r.o. vznikla vierohodná replika vrátane doplnkov pre úžľabia, nárožia a hrebeň strechy. Plasty sú doplnené farbami a prísadami, ktoré chránia proti UV žiareniu.

Na výrobok EUREKO je poskytovaná záruka 30 rokov, pri životnosti minimálne 50 až 70 rokov.

Výrobok EUREKO DDS II je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol vyvinutý špeciálne ako strešná krytina a obklad so všestranným použitím, preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát a chalúp, ale tiež na obklady stien týchto objektov, predovšetkým pri ich dodatočnom zatepľovaní. Tiež je vhodný ako strešná krytina i obklad rôznych záhradných prístreškov alebo na zhotovenie soklových obkladov.

Patentovo chránené.

 

Drdlik- EUREKO dds II

 

 

 

Výroba drevených obkladov na stenu

Dekoratívne drevené obkladové panely sú inovačný výrobok žiadaný po celom svete, určený na obklad stien a stropov. Vyrábajú sa z rôznych druhov drevín, v rôznej dĺžke, šírke a hrúbke súčastí, ktoré sú skombinované do základu s nádhernou textúrou. Povrch má rôzne odtiene – od sivej po hnedú, od bledožltej po čiernu. Niektoré z nich vznikali na slnku, daždi a vetre sto rokov! Panely na dokončenie stien sú jedinečný ručne vyrábaný výrobok. Iba niekoľko štvorcových metrov panelov pre stenové krytiny dodá interiéru vašej miestnosti nezabudnuteľný akcent a vytvorí vrelosť a útulnosť.

Komplexné spracovanie starého dreva
Toto spracovanie vyžaduje jasné pochopenie povahy materiálu a tiež profesionalitu, lásku a kreatívny prístup k vykonanej práci! Starostlivosť, trpezlivosť, vytrvalosť a precíznosť tvoria základ vysokej kvality našich výrobkov!

Ručne vyrobený – dôkladný a presný
Tajomstvo „sily“ starobylého stromu spočíva v jeho húževnatosti! Originálne a nádherné drevené diely bolo možné vytvoriť iba rukami. Len našimi rukami môžeme vytriediť tisíc detailov, pritom vybrať najlepšiu kombináciu ornamentov a potom ich zlepiť k sebe!

Zodpovedné lesníctvo
Rešpektovanie a dodržiavanie štandardov vysokej kvality, prijatých po celom svete
Každý z nás si každý deň vyberá, môže voliť a pomôcť lesom na našej planéte. Výberom výrobkov z obnoviteľných zdrojov môžete zvoliť dlhodobú budúcnosť pre všetkých z nás.

 

   

Drdlik- drveny obklad

 

 

Vízia modernej drevovýroby

Záhrady sa dnes znovu prebúdzajú, aby sme si v nich vytvorili svoj malý raj, kde budeme odpočívať a naberať sily bez toho, aby nás rušil okolitý svet. Stačí osadiť malý drevený hrantík pelargóniami a naša záhrada dostane hneď nový ráz. Firma Drdlík je pyšná na to, že pomáha svojimi poctivými drevenými výrobkami vytvárať podobné oázy pokoja.

Plánujeme rásť

Naším veľkým cieľom je rozširovanie a modernizácia spoločnosti, rovnako ako spokojnosť zákazníkov, bez ktorých nemá naše snaženie sa zmysel. V ďalších rokoch plánujeme zakladanie nových pobočiek v Českej republike, na Slovensku a v ďalších krajinách Európskej únie. Rozširujeme tiež spoluprácu s ďalšími partnermi.

Kde a ako drevené výrobky tvoríme

Zázemie drevovýroby Drdlík sa rozkladá na 6 000 štvorcových metroch v obci Sobíňov. Zrekonštruovali sme bývalý kravín, ktorý sme pretvorili na výrobňu, ktorá zaberá 2 000 štvorcových metrov a okrem iného je vybavená minigátrom. Skladovacie vonkajšie priestory nám poskytujú 1 500 štvorcových metrov. Na doručenie drevených výrobkov slúži vlastná autodoprava. Na výrobu drevených produktov používame iba kvalitné drevoobrábacie stroje vyrobené v Českej republike, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu finálneho výrobku. I napriek všetkej modernej technológii však prevažuje tradičná a ručná výroba.

Neprestávame snívať

Sme tak trochu rojkovia. Máme svoju víziu, za ktorou kráčame každý deň. Plníme vaše sny, a tým si plníme i tie svoje. Snívame o tom, že každá záhrada bude nádherným miestom, kde budú ľudia odpočívať a deti sa hrať, kde sa stretnú priatelia i rodina v úplnej pohode a pokoji. Miestom, ktoré si získa srdce každého, kto si tu – čo i len na chvíľu – sadne. Veríme, že každé zákutie, či je tmavé, alebo, naopak, príliš slnečné, je možné premeniť na oázu pokoja, lásky a mieru. Prajeme si, aby práve naše výrobky boli pri premene vašej záhrady tým pravým kúzelníkom.

Výroba s ohľadom na životné prostredie

Pracujeme s drevom, a preto máme blízko k prírode. Chránime ju spolu s vami. Záleží nám na životnom prostredí, preto pre naše výrobky používame iba miestne suroviny, ktoré pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva. Kúpou našich výrobkov tak aj vy prispievate k ochrane životného prostredia. 

 

 

 

 

Drevené výrobky pre dom a záhradu


Drevo nás očarilo, a preto sme dreveným výrobkom dali celé srdce. Drevo je prírodný materiál, ktorý sprevádza človeka odnepamäti. Teší nás, že môžeme nadviazať na najlepšiu tradíciu drevárskej a stolárskej výroby. Výrobky, ktoré nájdete v našom špecializovanom e-shope, sú vytvárané na praktický úžitok ľudí, potešenie oka a s úctou k prírode. Tvoríme a predávame drevené šindle a drevené štiepané obklady. Nájdete u nás drevený záhradný nábytok, ako sú záhradné súpravy, kreslá, lavice, stoly, ležadlá do záhrady, detský nábytok alebo záhradný nábytok k ohňu.

Môžete si vybrať z bohatej škály drevených doplnkov a dekorácií do záhrady, či už ide o drevené kvetináče, tragače, fúriky alebo rebrináky. Okrem toho sme pre vás pripravili i drevené vtáčie búdky, psie búdy alebo záhradné altány a drevorezby. Garantujeme vám vysokú kvalitu dreveného nábytku, dlhú životnosť a odolnosť: Thermowood. Zaobstarajte si už dnes do svojej záhrady krásny a originálny kus dreveného nábytku a spríjemnite si jedinečné chvíľky, ktoré strávite vonku.

Drevené výrobky skrášľujú záhrady, ktoré premieňajú záhradný svet na dokonalý. V každom drevenom výrobku, ktorý je tvorený s radosťou, sa premieta láska k drevu.

Drdlik- zahradný nabytok, štiepané obklady

 

 

Okolo sveta

Import – export

 

Internetový obchod Drdlík bol založený v roku 2010 s cieľom dodávať na český, slovenský a anglický trh kvalitné európske produkty pre dom a záhradu, a ponúknuť tak zákazníkom praktické a elegantné výrobky.

V roku 2015 sme sa rozhodli predávať výrobky i do Veľkej Británie, aby sme ukázali zručnosť a originalitu českých zlatých ručičiek.

Veríme tomu, čo robíme. A naše plány sú veľké. A nielen v Česku a na Slovensku. Expandovali sme do Anglicka, Rumunska a Estónska a vieme, že máme otvorené dvere i na ďalšie trhy.

Naším cieľom je zhodnotiť doteraz získané skúsenosti a znalosti. Chceme prinášať svojim zákazníkom radosť a odpočinok do ich domovov, pomáhať skvalitňovať životnú úroveň. Budeme tak naďalej udržiavať svoj smer a vyvíjať nové produkty, ktoré budú praktické, potrebné, ale tiež pre potešenie z bývania a voľného času. I do budúcnosti budeme dbať na kvalitu našich produktov, služieb a rozširovať ich portfólio.

Našou víziou je byť veľmi hodnotnou spoločnosťou, udržať profesionálny tím svojich zamestnancov, a hlavne zvyšovať počet spokojných zákazníkov a odberateľov.

 

Veríme, že kvalita sa vždy vyplatí.

Tím našich zamestnancov dokáže poskytnúť profesionálne služby všetkým našim zákazníkom. Medzi našich klientov patria nadnárodné spoločnosti, štátne podniky, školy a neziskové organizácie, ale i drobní živnostníci, domácnosti a študenti.

Pravidelne vydávame katalógy s akciovým tovarom v tlačenej i elektronickej podobe, usporadúvame promo akcie, súťaže a ponúkame celý rad bonusov.

Stále komunikujeme so svetovými výrobcami aj s tými malými, ktorí vyrábajú v malých dielňach. Zúčastňujeme sa na medzinárodných výstavách a sledujeme trendy, preto vieme, čo budú zákazníci potrebovať a chcieť. Vieme, ako sa bude vyvíjať trh, čo sa oplatí predávať a tiež vieme ako. A o to všetko sa s vami radi podelíme

,,Veríme, že úspech sa odvíja od znalostí a spolupráce. Dlhodobej a férovej.“

 

Radosť zo vzťahu

Máme vášeň pre obchod a všetko, čo s tým súvisí.

Máme radosť, keď sa vám darí. Pretože len tak sa môže dariť i nám.

 

Náš sortiment

Spoločnosť Drdlík, predajca záhradného nábytku, vybavenia pre dom a záhradu v Európe. Nie sme len predajcovia kvalitného značkového tovaru od renomovaných zahraničných výrobcov, ale prostredníctvom dcérskych spoločností sme i výrobcovia záhradného nábytku, drevených obkladov a plastovej krytiny EUREKO.

Od svojho vzniku sa spoločnosť snažila nadväzovať kontakty na európskom trhu so stavebnými materiálmi, záhradným nábytkom, lebo na základe vlastných skúseností si bola vedomá kvality a precíznosti spracovania produktov. Časom tak spoločnosť získala titul výhradného dovozcu pre Českú republiku pre niekoľko celosvetovo známych výrobkov renomovaných firiem.

 

Zastupujeme

Kvalita všetkých našich výrobkov sa začína pri kvalite našich dodávateľov. Sú ich desiatky nielen z Európy, ale z celého sveta. S väčšinou spolupracujeme dlhodobo. Tieto dlhodobé partnerstvá sa zakladajú na dôvere a vzájomnom rešpekte. Každý z nich predstavuje špičku vo svojom odbore. I napriek tomu pravidelne a dôkladne testujeme kvalitu ich produkcie, ktorá musí byť trvalo vynikajúca. Vďaka našej sile a významnej pozícii na trhu sa nám zároveň dlhodobo darí dohodovať čo najlepšie dodávateľské podmienky. To všetko nás výrazne zvýhodňuje pred ostatnou konkurenciou a umožňuje nám to pružne reagovať na špecifické potreby a priania vás, našich zákazníkov.

 

Prvým partnerom, ktorého Drdlík zastupuje na českom trhu, sa stal etablovaný výrobca drevených obkladov na stenu 3D, nemecká spoločnosť WODEWA. Nasledovali ďalšie spoločnosti s veľmi bohatým sortimentom drevených obkladov. Firma Drdlík si buduje trvalú pozíciu na českom a slovenskom trhu, vo Veľkej Británii a vzhľadom na skúsenosti a kvalitu svojich služieb mohla nasledovať spolupráca s ďalšími zahraničnými výrobcami.

 

Spolupracujeme

Budujeme profesionálnu obchodnú sieť v Českej a Slovenskej republike a v Anglicku. Na jednej strane nadväzujeme a udržujeme úzku spoluprácu so svojimi obchodnými partnermi a na druhej strane buď priamo, alebo prostredníctvom svojich obchodných zastúpení plne vnímame potreby koncového zákazníka dopytujúceho dostupné riešenia a dodávku kvalitného produktu.

Vítame spoluprácu s realizačnými a obchodnými firmami, ako sú stavebné firmy, interiérové a podlahové centrá, stavebniny, živnostenské a obchodné firmy a špecializované predajne. Našimi odberateľmi sú ďalej kamenné obchody, hobby a záhradné centrá.

Jedným z veľmi dôležitých aspektov, na ktorom staviame našu profesionalitu, je kvalitný obchodný servis. Všetci zamestnanci spoločnosti Drdlík sa starajú o maximálnu spokojnosť a informovanosť našich zákazníkov a odberateľov.

Naši zákazníci a odberatelia sú pre nás to najcennejšie. Bez nich by sme nemohli existovať, a tak si bývalých, súčasných i budúcich obchodných partnerov veľmi vážime.

 

Výrobca

Záleží nám na tom, aby značka výrobcu bola úspešná. Aby mala svoju trvalú hodnotu. Poznáme trh, zákazníkov aj konkurenciu.  Poskytujeme výrobcovi spätnú väzbu z trhu. Spolu nastavujeme ceny, podmienky, vieme vymyslieť správnu stratégiu na distribúciu produktu.

Vieme, že najdôležitejší je spokojný zákazník, preto stále zlepšujeme zákaznícku podporu, rozširujeme sortiment a inovujeme. Veríme v naše produkty a spolupracujeme len s preverenými dodávateľmi.

 

Naša vízia

Za úplnú samozrejmosť považujeme u nás korektný prístup k zákazníkom, našim predajcom, ale i ku konkurencii a celému obchodnému prostrediu. Dlhodobo vyvíjame program, ktorý by sa dal charakterizovať ako približovanie spoločnosti k zákazníkovi. A nejde len o priblíženie ponuky tovaru či služieb, ale i súčinnosť firmy ako spoľahlivého partnera, ktorý vždy prináša optimálne riešenie, zasluhuje si dôveru a priateľstvo svojich klientov. Kladieme dôraz na odbornosť svojich partnerov. Usporadúvame školenia a semináre.

 

A aký je náš hlavný cieľ? S trochou nadhľadu môžeme povedať: „Chceme sa stať najúspešnejšou, najlepšou a najvyhľadávanejšou českou spoločnosťou na poli drevených šindľov, obkladov, plastových krytín, medzinárodnej spolupráce v predaji produktov pre dom a záhradu, a to všetko v duchu spolupráce výhra – výhra.“

 

 

 

Podnikanie je o ľuďoch, partneroch, radosti a spolupráci.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama

Novinky z nášho blogu

Montážní návod pro krytinu EUREKO DDS II
15.11.2021
Montážní návod pro krytinu EUREKO DDS II
Vše o montáži plastové střešní krytiny EUREKO DDS II na jednom místě. čítať celé
Inšpirácia od zákazníkov: Drevený obklad WODEWA VINTAGE
03.09.2021
Inšpirácia od zákazníkov: Drevený obklad WODEWA VINTAGE
Nie je nutné obkladať iba jednu stenu v dome. Dreveným obkladom môžete obložiť hneď niekoľko stien ako je tomu napríklad u tejto realizácie, kde majit... čítať celé
Ako sa vyrába drevený šindeľ? Je to zaujímavá a tradičná metóda
26.07.2021
Ako sa vyrába drevený šindeľ? Je to zaujímavá a tradičná metóda
Uvažujete o využití tradičných drevených šindľov pre pokrývku vašej strechy? Táto metóda patrí k letami overeným a rad ľudí nedá na drevené šindle dot... čítať celé
Premeňte svoju záhradu vďaka originálnym záhradným doplnkom
06.04.2021
Premeňte svoju záhradu vďaka originálnym záhradným doplnkom
Záhrada má byť nielen miestom, ktoré je praktické pre pestovanie zeleniny, ovocia a pre odpočinok, ale aj miestom, kde sa vám dobre zostáva, pretože j... čítať celé
Čo takto zľava 3 % na Váš budúci nákup?
Novinky Vám pošlem maximálne 1 x mesačne a žiadny spam. Sľubujem! Prihláste sa, aby ste mali prehľad o najnovších ponukách.

wodewa drevené obklady na stenu drdlik

drdlik

Staňte sa naším fanúšikom  instagram drdlik

Sledujte nás na Instagramu a pochváľte sa !  #instagramdrdlik

fotogalerie dřevěné obklady na zeď drdlik

   Trvalá udržateľnosť

             drdlik                                      

Informačná povinnosť  ¦  Ochrana osobných údajov ¦  Právo na odstúpenie od zmluvy ¦  Všeobecné obchodné podmienky ¦  Mapa stránek

Copyright © DRDLIK.sk 2015 - 2021. Všetky práva vyhradené.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

TO JSME MY

Drdlík šindelárna- výroba šindle, drevených obkladov na stenu, plastový Šindel EUREKO

Kontakty
Logo
Martin Drdlík
(Po-Pá 7:00-14:00)
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Copyright © DRDLIK.sk 2015 - 2021. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk