OSMO - Čistič sprej

OSMO - Čistič sprej

Kód produktu: A15
Cena dopravy
Dostupnosť
Skladom (9 ks)
Skladom

12,06 €

ks

Čistič bezfarebný sprej 0,5 l

 

Na čistenie olejovaných a voskovaných drevených obkladov, dreveného nábytku a kuchynských pracovných dosiek. Do vnútorných priestorov.

 

Čistič v spreji pre použitie v interiéri

Aerosólový čistiaci prípravok pre denné péči- 8026 Bezfarebný

 


Informácie o výrobku:

Aerosólový prípravok pre denné čistenie a starostlivosť - špeciálne vyvinutý pre olejované a voskované drevené povrchy, ošetrené napr. Prípravky Osmo Top olejom alebo Osmo Tvrdým voskovým olejom. Obsahuje mydlá na báze prírodných olejov, čistí a ošetruje povrch, bez toho by poškodzoval oleja a vosky. Nevysušuje čistený povrch. Výrobok je dobre znášaný pokožkou, neobsahuje farbivá a parfumové zložky, je biologicky odbúrateľný, neobsahuje rozpúšťadlá a prchavé organické látky.

 


Oblasť použitia:

Výrobok je zvlášť vhodný na čistenie olejovaných a voskovaných drevených povrchov v interiéri. Je odporúčaný najmä pre čistenie povrchov ošetrených prípravkom Osmo Top olejom alebo Osmo Tvrdým voskovým olejom.

 


Zloženie:

Výrobok na báze prírodných olejov, <5% rastlinných mydiel (aniónové povrchovo aktívne látky), neiónové povrchovo aktívne látky, ošetrujúce zložky, stabilizátory a konzervačné činidlá (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone). Presné informácie o zložení Vám budú zaslané na vyžiadanie.

 


Skladovanie:

Trvanlivosť 2 roky a dlhšie, ak je výrobok uchovávať v tesne uzatvorených obaloch na suchých miestach pri teplote 5 - 35 ° C. Aj pri preprave je treba dbať na ochranu pred zamrznutím.

 


Príprava:

Odstráňte voľné nečistoty. Výrobok Osmo Čistič v spreji pre vnútorné použitie je pripravený na priame použitie - nerieďte.

 


Spracovanie:

Striekacie hlavicu otvorte pootočením a nastriekajte výrobok priamo na ošetrovaný povrch. Následne utrite čistenú plochu bavlnenou utierkou.

 


Výdatnosť:

Výdatnosť závisí od stupňa znečistenia ošetrovanej plochy.

 


Upozornenie:

Nanášajte iba vo forme aerosólu, inak hrozí poškodenie ošetrovanej plochy.

 


Bezpečnostné pokyny:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Na požiadanie je k dispozícii bezpečnostný list.

 


Odstraňovanie:

Zvyšky výrobku a úplne vyprázdnené obaly odstraňujte v súlade s požiadavkami zákona č. 185/2001 Zb. o odpadoch a miestnymi predpismi - odovzdajte na zberné miesto nebezpečných odpadov (odporúčaný kód podľa Katalógu odpadov: 07 06 01 vodné premývacie kvapaliny a kryštalizačné lúhy). Recyklujte iba starostlivo vyprázdnené obaly.

 


Farebné odtiene:

8026 - bezfarebný

 


Veľkosť obalov:

0,5 l fľaša s rozstrekovačom

 


Vyššie uvedené informácie sú poskytnuté v dobrej viere a podľa našich najlepších vedomostí, nepredstavujú, ale akúkoľvek záruku.

Parametry
Farba Bezfarebný
Velikosť 0,5 l

Ke stažení

Nenašli ste odpoveď?

Pondělí až sobota od 7:00 - 17:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Katarína Vám rada poradí!
Opýtajte sa

Vlastnú značku dopĺňame týmito výrobcami

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!