Snehový rozrážač

Snehový rozrážač

Kód produktu: DDS/23
Cena dopravy

Snehový rozrážač sa vyrába zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu.Více informací

Dostupnosť
Skladom (100 ks)
Skladom

2,23 €

ks

Snehový rozrážač vhodný pre:

  • Plastový šindeľ EUREKO DDS II
  • EUREKO MODERNA

Protisnehové rozrážače sa inštalujú v celej ploche strechy, zabraňujú zosuvu snehu zo strechy. Sneh je držaný na celej ploche strechy, hmotnosť snehu na streche je rovnomerne rozložená, sneh pozvoľna odmrazuje.

Materiál: žiarovo pozinkovaný oceľový plech
Povrchová úprava: poveternostne odolný polyesterový lak
Šírka: 34 mm
Hrúbka: 1,2 mm
Výška: 75 mm

Proti snehovej ochrane je možné osadiť aj dodatočne. Z hľadiska ceny aj jednoduchosti montáže je vždy výhodnejšie myslieť na inštaláciu snehových rozrážačov v dostatočnom predstihu ešte pred realizáciou.

Ako ochrániť seba aj svoj majetok?
Protisnehová ochrana strechy musí byť zohľadnená už v projekte. Optimálny počet a typ protisnehových opatrení závisí od priemerného množstva snehových zrážok v danej snehovej oblasti a sklonu strechy.

Jak na cenovou nabídku ZDARMA!
Rádi Vám bezplatně spočítáme spotřebu střešního materiálu pro Vaši zakázku.

Drdlík- rozpočta zdarma na dřevěný šindele
 

Drdlík- rozpočet ZDARMA na plastový šindel EUREKO DDS II

 

Co budeme potřebovat:

V případě, že nabídku nebudeme schopni ze zadaných údajů vypracovat, budeme Vás kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Nabídky jsou standardně zasílány do 5 pracovních dní. Pokud je pro Vás tato doba příliš dlouhá, rádi Vás upřednostníme, pokud nás na tuto skutečnost upozorníte.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: + 420 732 583 503 nebo na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy. Kromě přesného výpočtu spotřeby krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, naše dlouholeté zkušenosti + odborné poradenství + školení zdarma.

Parametry
Materiál Oceľ
Povrchová úprava FeZn + náter
Hmotnosť / m² 0,5 kg
Spotreba dle potřeby
Hrúbka materiálu 1,2 mm

Ke stažení

Nenašli ste odpoveď?

Pondělí až sobota od 7:00 - 17:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Katarína Vám rada poradí!
Opýtajte sa

EUREKO - montážní video na DDS II, nejnovější verze 2022

Protisnehové rozrážače sa inštalujú v celej ploche strechy, v najspodnejšom rade sa inštalujú tak, aby vzájomná vzdialenosť medzi hákmi bola max. 30 cm. V prípade, že má strecha skon väčší ako 45°, háky sa v dvoch spodných radoch inštalujú tak, aby boli od seba vzdialené max. 30 cm.

V miestach s predpokladanými väčšími snehovými zrážkami sa zvyšuje počet protisnehových rozrážačov o 10 % – 30 % (po konzultácii s odborníkom).

Pri dĺžke strechy nad 10 m (od odkvapovej hrany k hrebeňu) a zároveň s väčším sklonom ako 45 ° sa inštalujú po každých 5-tich metroch dva rady protisnehových rozrážačov tak, aby vzájomná vzdialenosť medzi rozrárečmi nebola väčšia ako 30 cm.

V miestach, kde sa pod koncom strechy pohybujú ľudia (vchod, chodník, parkovisko a pod.), je odporúčané nainštalovať z bezpečnostných dôvodov k protisnehovým rozrážačom aj protisnehové zábrany.

Vlastnú značku dopĺňame týmito výrobcami

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!