Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


Úvod » Drdlíkov šindeľ EUREKO

Drdlíkuv drevený šindeľ EUREKO DDS II plastová krytina

 

Výhradný distribútor strešných krytín EUREKO pro SK

 

Klinker centrum zastoupení pro SK

 

Plastové strešné krytiny EUREKO sú vyrábané už od roku 2000!

 

Len u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie, snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu, za skvelé ceny. Tiež odborného poradenstva + školenia pokládky ZADARMO, cez odvoz materiálu priamo na stavbu.

  Eureko drevený šindeľ

EUREKO sú strešné krytiny vyrobené z plastov. Vyznačujú sa mimoriadne pôsobivým estetickým vzhľadom, ktorý kopíruje materiály (bridlicu a drevný šindel). Vďaka tomu sa strešná krytina EUREKO dobre ujala zvlášť v pamiatkovo chránených krajinných územiach. Taktiež veľkú obľubu získala pri novostavbách a rekonštrukciách starých striech. Poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi realizáciu a montáž všetkých našich výrobkov. Distribúcia je zabezpečovaná v spolupráci so 100-mi zmluvnými obchodnými partnermi a pokrývačskými firmami v rámci Slovenska.

Více na www.sindel.sk


 

Drdlíkov drevený šindeľ Eureko DDS 2

 

 

Drdlíkov plastový šindeľ Eureko DDS 2

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit