Powered by Smartsupp

Plastové krytiny

Súčasné trendy vedú k tvorbe plastových imitáciou takmer všetkých druhov výrobkov a tovarov, je teda jasné, že ani strešnej krytiny nezostali v tomto smere stranou. Vzhľadom k tomu, že materiály na plastové báze využívame dennodenne, stávajú sa aj súčasťou našich domov, konkrétne nahrádzajú tradičné strešné krytiny. Ich vizuálna podoba je takmer na nerozoznanie od originálnych materiálov.

Recyklovaná aj originálne technológie plastových krytín

Vybrať si môžete z originálnych českých výrobkov od značky EUREKO.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Plastové strešné krytiny vyrábame od roku 2000 pod názvom EUREKO.

Plastové krytiny EUREKO

Plastové krytiny EUREKO

sú výrobky vyrábané z polyolefínov (polypropylénu a polyetylénu). Tieto suroviny sú získavané veľmi kvalitné separáciou odpadových plastov vznikajúcich predovšetkým v automobilovom priemysle. Všetky plasty použité pri výrobe vo firme REGRA PLAST spol. s r.o. sú ešte pred vlastným prepracovaním do krytín určené pre aplikácie s dlhodobým použitím (plastové diely auto interiérov, nárazníky, nábytkárskej diely). Takéto plasty, už raz ošetrené pre vonkajšie použitie sa znovu pri výrobe krytín zušľachťujú farbivami, UV stabilizátory a plnivami, aby sa k zákazníkovi dostal výrobok čo možno najlepšie ošetrený proti dlhodobému pôsobeniu poveternostných vplyvov. Na krytiny EUREKO sa poskytuje záruka 30 rokov (viď. Záručný list).

Drdlík- plastová krytina eureko

 

Staviate a stále nie a nie sa rozhodnúť, aká strešná krytina je pre váš dom či chatu tá pravá?

Hľadáte kvalitu za rozumné peniaze, odolnosť, komplexné a jednoduché riešenie? Potom už ďalej nehľadajte. Ideálnou voľbou je pre vás plastové strešné krytina EUREKO DSS II. Jedná sa o plastové šindle, ktoré sa vyrába od roku 2000 už 20 rokov a za tú dobu si získali veľa spokojných zákazníkov aj nadšených ohlasov. Sú najlepším riešením pre tých, ktorí preferujú ľahkú strešnú krytinu a praktické riešenia s možnosťou veľkej variability a jednoduché inštalácie.

  reference plastové krytiny šindel eureko drdlík

 

Základní šabloba plastového šindele eureko drlikVÝHODY PLASTOVÝCH KRYTÍN

Medzi najväčšie výhody patrí predovšetkým veľmi dlhá životnosť bez nutnosti pravidelnej údržby. Zvlášť vtedy, ak nemáte čas a nechcete sa starať o strešnú krytinu, je to tá správna voľba pre Vás. Medzi ďalšie výhody patrí:

  • Odoláva machom, lišajníkom a zásaditým látkam
  • Má nízku hmotnosť
  • Odoláva slnku, dažďu, krupobitiu, mrazu a náhlym zmenám teplôt
  • Je húževnatá, pevná a odolná voči prešliapnutia
  • Tlmí hluk
  • Je bezúdržbová
  • Skvele imituje prírodné materiály
  • So zárukou 30 rokov!

 

dvojdrážkový systém u střešní krytiny eureko

Dobre tiež odoláva vetru, slnku, dažďu a celom rade ďalších prírodných podmienok. Súčasný modernizovaný typ navyše zahŕňa aj vystuženou konštrukciu, dvojitú vodné drážku, možnosť montáže na debnenie aj šikmé čelo, ktoré zvýrazňuje výšku riadku. Tieto inovácie sú výsledkom 20 rokov skúseností a spätnej väzby od našich zákazníkov.

Jednoduchosť a efektivita

Plastové šindle odpovedajú na najnáročnejšie požiadavky na efektivitu v kombinácii s jednoduchosťou inštalácie a údržby. Nájdete u nás kompletný sortiment plastových šindľov EUREKO DDS II na jednom mieste. Získate základné šablónu, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie vrátane všetkého príslušenstva k pohodlnej montáži. Nemusíte obchádzať rôzne miesta a bojovať s rôznou dobou dodania a kvalitou služieb.

U nás vyriešite všetko rýchlo, chytro a efektívne.

 

 

Reference Plastový šindel eureko dds 2 drdlik

 

Plastová krytina EUREKO MODERNA

EUREKO MODERNA

 

Plastový šindeľ EUREKO DDS II - Drdlíkův drevený šindeľ verne kopíruje klasický štiepaný šindeľ z dreva.

Plastový šindeľ Eureko

 

EUREKO GREEN - EUREKO GREEN bude mať funkciu klasickej skladanej strešnej krytiny a zároveň ako nosič extenzívne zelené strechy. Krytina sa bude vyznačovať veľmi jednoduchú pokládkou a priaznivou cenou.

     EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY

 

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na telefónnom čísle: +420 608 87 28 27 alebo na e-mailovej adrese: info@strecha-je-hra.cz, kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenie zdarma.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň, Váš tím Drdlík.

Zákaznícky servis:
Ceník plast. šindeľ EUREKOCeník drevený šindeľ - Kalkulácia strechy - Školenia - Kontakt
Naše výrobky:
Drevený šindeľPlastový šindeľDrevené obklady na stenu - Šindľovej strieškyDrevený žľab

Zpět nahoru
Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Na čo sa používa guľatina?

Na čo sa používa guľatina?

Realizácia krytiny z plastového šindľa

Realizácia krytiny z plastového šindľa

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!