Powered by Smartsupp

Ako na cenovú ponuku ZADARMO!
Radi Vám bezplatne spočítame spotrebu strešného materiálu pre Vašu zákazku.

Drdlík- rozpočta zdarma na dřevěný šindele
 

Drdlík- rozpočet ZDARMA na plastový šindel EUREKO DDS II

 

Čo budeme potrebovať:

  • Pošlite nám na email info@drdlik.sk čo najkompletnejší informácie. Čím presnejšie údaje zašlite, tým presnejší bude výpočet spotreby materiálu.
  • Kontaktné údaje
  • Druh krytiny – Plastový šindeľ DDS II, GREEN, MODERNA, Valašský štiepaný šindeľ, Alpský smrekovcový šindeľ
  • Rozmery - je potrebný pôdorys strechy alebo krovu sa zakreslenými sklonmi (môže byť aj náčrtok, nákres rúk, a pod.), príp. rezy a pohľady
  • Pripojte fotografie / výkresy objektu

V prípade, že ponuku nebudeme schopní zo zadaných údajov vypracovať, budeme Vás kontaktovať, aby sme sa dohovorili na ďalšom postupe. Ponuky sú štandardne zasielané do 5 pracovných dní. Ak je pre Vás táto doba príliš dlhá, radi Vás uprednostníme, ak nás na túto skutočnosť upozorníte.

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na telefónnom čísle: + 420 732 583 503 alebo na e-mailovej adrese: info@drdlik.sk, kde vám veľmi radi odpovieme na Vaše otázky. Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a potrebných doplnkov získate zároveň návrh ideálneho riešenia, naše dlhoročné skúsenosti + odborné poradenstvo + školenie zdarma.

Informácie a pravidlá dopravy

DOPRAVA:

Dopravu všetkého tovaru si firma Drdlík zaisťuje takmer kompletne svojimi vlastnými nákladnými vagónmi od 1,5 do 18 ton. Keďže sa závozy tovar týkajú celej SR a jedná sa o vzdialenosti stoviek kilometrov, je potreba ľahkých cestných valníkových vozidiel, ktorá svojimi rozmermi musí dovoliť zachádzať na bežná stavenisko, tiež musia mať vozidlá dostatočnú užitočnú hmotnosť pre prevoz nášho ťažkého a objemného tovaru. Tovar väčšinou doručujeme až na miesto stavby či na miesto určenia zákazníkom. Ak príjazdová cesta neumožňuje vjazd kamiónu, nie je možné doručiť tovar až na požadované miesto vykládky a vodič vyložia tovar na najbližšom vhodnom mieste (vzniknutú situáciu je nutné s nami ihneď konzultovať na tel. 608 87 28 27!)

VYKLÁDKA TOVARU:

Naše vozidlá preto nie sú vybavené hydraulickou rukou ani hydraulickými čelami, ktoré túto užitočnú hmotnosť výrazne znižujú. Nezaisťujeme vykládku tovaru z kamióna: zákazník si musí zabezpečiť vysokozdvižný vozík či inú formu vykládky, ak si objednal tovar na paletách; prípadná finančná spoluúčasť zákazníka na doprave nezahŕňa vykládku tovaru na paletách z kamiónu či iného auta! Vykládku tovaru si zabezpečuje zákazník sám! Na mieste vykládky musí byť zodpovedajúci počet osôb (podľa dodávaného množstva; najmenej 2 osoby)

 

Pri menších zákaziek nevyužívame naše vozidlá, skôr objednávame prepravnú službu FOFR.

Doprava- plastový šindel

Doprava- dřevěný šindel

 

 

 

 

 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň, Váš tím Drdlík.

Zákaznícky servis:
Cenník plast. šindeľ EUREKOCeník drevený šindeľ - Kalkulácia strechy - Školenia - Kontakt
Naše výrobky:
Drevený šindeľPlastový šindeľDrevené obklady na stenu - Šindľovej strieškyDrevený žľab

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!