Powered by Smartsupp

Šindel DDS II

Kompletný sortiment pre krytinu EUREKO DDS II 

Len u nás nájdete kompletný sortiment výrobkov plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie, snehové háky + guľatina a všetko príslušenstvo potrebné k montáži bleskozvodu, za skvelé ceny. Tiež odborného poradenstva + školenie pokládky ZADARMO, cez odvoz materiálu priamo na stavbu.

Základní šablona eureko dds 2 drdlík

 

ZĽAVA na celý sortiment krytiny EUREKO! LEN U NÁS: Výkup zvyšného materiálu späť!

 

Realizace z plastové krytiny Eureko DDS  Drlik

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Drdlíkuv drevený šindeľ (EUREKO DDS II)

Drdlík- plastový šindel DDS II

 

 

EUREKO DDS II - Drdlíkův drevený šindeľ verne kopíruje klasický štiepaný šindeľ z dreva.

Plastové strešné krytiny sú vyrábané od roku 2000 pod názvom EUREKO!

Ako názov napovedá, otcom tohto českého patentu je pán Josef Drdlík z Hlinska v Čechách,
ktorý využil svojich znalostí výroby a pokládky klasického dreveného šindľa k vývoju a konštrukcii šindle z plastu. V spolupráci s firmou REGRA PLAST s.r.o. vznikla vierohodná replika,
vrátane doplnkov pre úžľabia, nárožia a hrebeň strechy. Plasty sú doplnené farbivami a prísadami,
ktoré chránia proti UV žiareniu. Na výrobok EUREKO je poskytovaná záruka 30 rokov, pri životnosti minimálne 50-70 rokov.

Plastový šindel eureko dds 2 drdlik

Výrobok EUREKO DDS II je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol vyvinutý špeciálne ako strešná krytina a obklad sa všestranným použitím. Preto je vhodný nielen k pokrývaní striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj k obkladom stien týchto objektov - predovšetkým pri ich dodatočnom zatepľovaní. Vhodný je aj ako strešná krytina aj obklad rôznych záhradných prístreškov, alebo na zhotovenie soklových obkladov.

Plastový šindeľ EUREKO DDS II je vernou kópiou klasického dreveného štiepaného šindľa. Bol vyvinutý ako alternatíva k drevenému šindľami a je zhotovený z recyklovaného plastu. Spôsob pokládky je obdobný ako pri dreveného šindľa. Vďaka uholným a úžľabovým doplnkom možno pokrývať a obkladať tie najrozmanitejšie tvary plôch.

Pre zhotovenie nároží sa používa kónický šindeľ EUREKO DDN II, pre úžľabia EUREKO DDU II. K dispozícii sú tri druhy šablón, s ktorými možno pokryť akýkoľvek povrch striech (vrátane "volských ôk"). Ide o šablóny:

Kompletní sortiment krytiny eureko dds 2 drlik

Vďaka svojmu vernému vzhľadu, ktorý napodobňuje drevený šindeľ, sa strešná krytina EUREKO DDS II dobre ujala aj u pamiatkovo chránených objektov.

Výhodou plastového šindľa je obzvlášť jeho dlhá životnosť bez nutnosti údržby, nízka hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť a cca tretinová obstarávacia cena oproti krytine z klasického dreveného šindľa. Okrem spomínaných má aj ďalšie pozitíva:

•    Odoláva machom, lišajníkom a zásaditým látkam
•    Má nízku hmotnosť
•    Odoláva slnku, dažďu, krupobitiu, mrazu a náhlym zmenám teplôt
•    Je húževnatá, pevná a odolná voči prešliapnutia
•    Je bezúdržbová
•    Skvele imituje prírodné materiály
•    So zárukou 30 rokov!

V súčasnej dobe je v ponuke inovovaný typ označený DDS II, v ktorom sú uplatnené skúsenosti z minulých 15 rokov. Medzi inovácie patria predovšetkým dvojitá vodná drážka, vystužená konštrukcia, šikmé čelo zvýrazňujúce výšku riadku a ďalej možnosť montáže na debnenie.

 

Porovnanie dreveného a plastového šindle

 

Plastový šindel eureko versus dřevěný štípaná šindel životnost drdlik

Šindel drevený - čerstvo vyrobený     Šindel plastový DDS II - čierny

 

Kompletná ponuka produktov

Kompletný sortiment výrobkov plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom mieste: základná šablóna, úžľabia, nárožia, hrebenáč, klince, priechodky pre anténu a odvetrávanie, a všetko príslušenstvo potrebné k montáži.

Plastgová krytina eureko dds 2- hřebenáč  Odvětrávání pro plastovou krytinu eureko dds 2  Anténní průchodka pro plastovou krytinu Eureko DDS 2Sněhový zachytávač pro plastový šindel eureko dds 2Ochranná mřížka pro plastovu krytinu eureko dds 2

Doprava a Platba

Podľa veľkosti a hmotnosti tovaru vám bude ponúknutý najvhodnejší typ dopravy - transport tovaru na ľubovoľnú adresu v EÚ. Z dôvodu objemného tovaru nejde nastaviť jednotnú cenu dopravy. Cenu dopravy Vám spočítame na základe Vašej objednávky a o jej výšku Vás budeme informovať vopred. Tovar bez vášho súhlasu a potvrdenie celkovej ceny vrátane dopravy neodišli. Tovar odosielame ihneď po pripísaní celkovej čiastky na náš bankový účet.

Pre montážne firmy

Montážnym firmám zabezpečujeme odborného poradenstva a školení montáže krytiny EUREKO DDS II ZADARMO.

 

 

Základná šablóna EUREKO DDS II
Rozmer: 51 x 12 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: 20 ks/m2
Hmotnosť: max. 8 kg/m2
Minimálny sklon: 25°
Základní šablona pro plastovou krytinu eureko dds 2 drdlik Základní šablona pro plstovou střechu eureko dds2 Eureko plastová krytina DDS II- základní šablona drdlík

 

Úžlabí EUREKO DDU II
Dlžka: 66,6 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 30 ks/bm
Eureko plastová střešní krytina- užlabí drdlík Eureko plastový šindel- úžlabí drdlik Eureko plastová střešní krytina šindel- užlabí drdlík

 

Nárožia EUREKO DDN II
Dlžka: 66,6 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 30 ks/bm
Eureko plastový šindel na nároží- drdlík Nároží pro plastový šindel Eureko DDS 2 drdlik Eureko plastový drdlíkuv šindel nároží

 

Hrebenáč EUREKO DDH II
Dlžka: 12 cm
Hrúbka: 18 mm
Spotreba: cca 8,4 ks/bm
Hřebenáč na plastovou krytiny EUREKO dds II

 

Reference Plastový šindel eureko dds2 drdlík

 

Neváhajte nás kontaktovať a opýtajte sa na čokoľvek na telefónnom čísle:+ 420 732 583 503 alebo na e-mailovej adrese: info@drdlik.cz

 

Zpět nahoru
Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Na čo sa používa guľatina?

Na čo sa používa guľatina?

Realizácia krytiny z plastového šindľa

Realizácia krytiny z plastového šindľa

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!