Powered by Smartsupp

Stegu - drevené obkladové panely - Skladom

"Dekoratívne dlaždice s eleganciou"

Rodinná spoločnosť STEGU už 25 rokov vyrába inovatívne obklady nielen z dreva, ale aj z kameňa, betónu a tehál. Denne vyrobia až 2000 m2 obkladačiek.

Spoločnosť má sídlo v poľskom vojvodstve Opole, odkiaľ distribuuje svoje výrobky do celej Európy. A hoci sa táto malá spoločnosť rozrástla na globálny podnik, stále je hrdá na svoj udržateľný prístup k životnému prostrediu. Aj preto pri výrobe svojich obkladov používa len prírodné farbivá.

Dizajnéri spoločnosti si zakladajú na originálnom a minimalistickom vzhľade obkladov, ktorý je dnes veľmi žiadaný. V ponuke značky sú najmä drevené obklady plné geometrických tvarov a zaujímavých kompozícií.

STEGU tiež umožňuje vyniknúť prirodzenej štruktúre dreva, čo ocenia najmä majitelia moderných budov a domov v severskom štýle. Dokonalým príkladom takéhoto výrobku je dizajnové obloženie PURE zložené z rezaných konárov s čiernym základom, ktoré upúta pozornosť každého.

Pozrite si video s ukážkou PURE a celého sortimentu STEGU.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
Výpredaj - tento štítek se nezobrazuje, aby se nemohlo prodávat do mínusu Skladom Výpredaj K videniu u nás
Drevený obklad PIXELDrevený obklad PIXEL

Drevený obklad PIXEL

Skladom
9,84 €/ks (9,84 €/balenie) 8,13 € bez DPH

stegu dřevěné obklady

Dekoratívne drevené obkladové panely z kolekcie WOOD COLLECTION ™ sú ideálnou možnosťou, ako dodať interiéru zaujímavý dizajn. Obklady sú vyrobené z prírodných drevín ako breza, smrek, apod. Všetky výrobky v tejto kolekcii sú vyrobené pod značkou STEGU®, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a využitie inovatívnych ekologických technológií.

Obkladové panely sú výrobky s rovnakými rozmermi, čo vám umožní vyplniť akýkoľvek priestor. Výhodou obkladov je modulové balenie a rýchla, jednoduchá montáž. Drevený obklad pôsobí ako dokonalý dizajnový doplnok a dokonale ladí s prírodnými olejovaným podlahami a moderným nábytkom. Panely z dreva sú skutočnou výzvou pre nekonečnú tvorivosť architektov a dizajnérov s možnosťou rôzneho použitia nielen ako obklady stien.

Drevené obkladové panely môžeme použiť aj ako stolové dosky pokryté dekoratívnym sklom, súčasť podlahy v obývacej izbe a mnohé ďalšie.

Dnešný trend jednoduchosti a návrat k prírodným materiálom radí prírodné drevené obklady WOOD COLLECTION ™ k predným obkladovým materiálom. Surové drevo a kontrast jeho farby s čiernym podkladom zaujme každého. Prírodné kresba dreva vám zaistí príjemnú originálnu atmosféru.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!