Powered by Smartsupp

Strešné krytiny a klampiarske prvky - Obsah balení - jednoduché položení - 1,5 m²

Spoločnosť DRDLÍK pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1989, ako výrobca drevených šindľov: Valašský štiepaný šindeľ a Alpský šindeľ. Nové nápady na seba nenechali dlho čakať a vznikol plastový šindeľ EUREKO DDS II. Kedy sme využili našich doterajších znalostí výroby a pokládky klasického dreveného šindľa k vývoju a konštrukcii šindle z plastu. Ďalšie plastové krytiny, ktoré verne imitujú a sú takmer na nerozoznanie od originálnych materiálov: plastová bridlice a eternit. Najnovšie NOVINKA z radov plastových krytín je MODERNA EUREKO, ktorá dostala na stavebnom veľtrhu 2020 ,,čestné uznanie,, od odbornej poroty. Ďalšia novinka roku 2021 je GREEN EUREKO.

Ponúkame dodávku strešných materiálov, za príjemné ceny, ktoré uspokoja každého. Kompletný servis: výpočet strechy, odporúčania skladby strechy, kompletná dodávka strechy po celom území Slovenskej republiky.

 

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
šindľová strieška

Riešenie vašich problémov s ochranou informačných tabúľ a rázcestníkov pred poveternostnými vplyvmi

Problémy majiteľov chát a chalúp s ochranou informačných tabúľ a rázcestníkov pred poveternostnými vplyvmi sú veľmi časté.

Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Montážny návod pre krytinu EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Realizácia krytiny z plastového šindľa EUREKO DDS II

Na čo sa používa guľatina?

Na čo sa používa guľatina?

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!