Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.


Úvod » Thermowood záhradný nábytok

Thermowood

 thermowood záhradný nábytok z masívu

Vonkajší drevený záhradný nábytok je vyrobený z unikátneho masívneho materiálu fínskej tepelne upravenej borovice ThermoWood. Tento materiál má optimálne vlastnosti pre exteriérové (vonkajšie) použitia, ktorými sú prevažne veľmi dlhá životnosť, perfektná rozmerová stálosť a úplne výnimočná biologická odolnosť.

Záhradný nábytok získa nové fyzikálne a mechanické vlastnosti - dlhšiu trvanlivosť, odolnosť proti hnilobe, vyššiu tvrdosť, rozmerovú stálosť a dochádza u neho k zníženiu absorpcie vlhkostiahradní nábytek získá nové fyzikální a mechanické vlastnosti - delší trvanlivost, odolnost proti hnilobě, vyšší tvrdost, rozměrovou stálost a dochází u něj ke snížení absorpce vlhkosti.

Vďaka zmenám svojich vlastností a vnútornej štruktúry má záhradný nábytok minimálne 30 ročnú životnosť pri priamom použití v exteriéri, a to aj bez povrchového ošetrenia.

Naším cieľom nie je vyrábať záhradný nábytok s veľmi obmedzenou životnosťou za veľmi lákavú cenu, ale naopak sme sa snažili podniknúť veľa krokov pre to, aby sme Vám dokázali ponúknuť za obdobnú cenu záhradný nábytok oveľa vyššej a neporovnateľnej kvality, a tým vás plne uspokojili na veľmi dlhú dobu a Vašu prvotnú investíciu Vám týmto bezo zvyšku vrátili.

Ponúkame širokú škálu výrobkov záhradného nábytku, ktorá predstavuje trinásť základných produktov. Tieto produkty je možné spolu kombinovať do rôznych setov podľa vlastných predstáv a priestorových možností.

Drevený záhradný nábytok z materiálu ThermoWood - vysoká kvalita za skvelú cenu pre Vašu radosť a spokojnosť.


EUR
EUR
Materiál: