Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Záhradný nábytok » Záhradné zostavy » Veľké záhradné sety 6+1

Veľké záhradné sety 6+1

Hľadáte drevený nábytok z masívu na záhradu, ktorý odolá aj tým najnáročnejším podmienkam? Práve taký je nábytok vyrobený unikátnou technológiou ThermoWood, ktorý sa vyznačuje životnosťou až 30 rokov pri umiestnení v exteriéri. Je to ideálny nábytok na záhradu, terasy, do altánkov, pergol alebo k bazénom. Pretože veľmi dobre odoláva vlhkému prostrediu, je s obľubou využívaný aj vo wellness centrách, saunách a pod. Veľké sety nábytku ThermoWood sú cenovo výhodné a zahŕňajú pohodlné stoly, lavice a kreslá, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre väčšie rodinné stretnutie. Okrem toho, že drevený exteriérový nábytok ThermoWood veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom, skvele vyzerá. Je to moderný záhradný nábytok, ktorý splní všetky vaše očakávania.


EUR
EUR