Powered by Smartsupp

Pre vybrané produkty z našej ponuky hľadáme vhodných partnerov!

  • Páči sa Vám naša plastová krytina EUREKO ? Ste pokrývačská či stavebná firma , ktorá má záujem našu strešnú krytinu dodávať svojim zákazníkom?
  • Páčia sa Vám naše obklady a dlažba ? Ste architekti či bytoví dizajnéri , ktorí majú záujem naše obklady a dlažbu dodávať svojim zákazníkom?

Pre dlhodobú spoluprácu, ponúkame veľkoobchodné nákupné ceny . Stačí nás kontaktovať a spoločne už vymyslíme následný postup pri novej spolupráci .

 

Ako na to:

  1. Zadajte emailom dopyt.
  2. Pošleme Vám cenovú ponuku vr. všetkých prípadných úprav.
  3. Po schválení ceny sa opäť o všetko vr. dopravy k Vášmu klientovi postaráme.
    Platbu môže vykonať priamo Váš klient alebo Vy na faktúru alebo na dobierku.
  4. Poskytneme Vám špeciálne ceny a zľavy .

 

Veríme, že kvalita sa vždy oplatí.

Tím našich zamestnancov dokáže poskytnúť profesionálne služby všetkým našim zákazníkom. Medzi našich klientov patria ako nadnárodné spoločnosti, štátne podniky, školy a neziskové organizácie, ale aj drobní živnostníci, domácnosti a študenti.

Pravidelne vydávame katalógy s akčným tovarom v tlačenej aj elektronickej podobe, organizujeme promo akcie, súťaže a ponúkame celý rad bonusov.

Stále hovoríme so svetovými výrobcami aj s tými malými , čo vyrábajú v malých dielňach. Jazdíme po medzinárodných výstavách, sledujeme trendy. Vieme preto, čo budú zákazníci potrebovať a čo chcieť. Vieme, ako sa bude trh vyvíjať. Vieme, čo sa oplatí predávať a vieme ako. A o to všetko sa s Vami radi podelíme.

 

 Veríme, že úspech leží v znalostiach a spolupráci

  • Dlhodobé a férové

Urobíme všetko preto, aby ste nemali žiadne starosti! Na všetky otázky veľmi radi odpovieme na telefóne: + 420 732 583 503 alebo mailu: info@drdlik.sk  - neváhajte nás kontaktovať.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň, Váš tím Drdlík. 

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!