Veľkoobchodná spolupráca

Pre vybrané produkty z našej ponuky hľadáme vhodných partnerov!

 

  • Páči sa Vám naša plastová krytina EUREKO? Ste pokrývačské či stavebná firma, ktorá má záujem našu strešnú krytinu dodávať svojim zákazníkom?
  • Páči sa Vám naša drevené obklady na stenu? Ste architekti či bytoví dizajnéri, k ktorí majú záujem naše drevené obklady dodávať svojim zákazníkom?

Pre dlhodobú spoluprácu, ponúkame veľkoobchodné nákupné ceny. Stačí nás kontaktovať a spoločne už vymyslíme následný postup pri novej spolupráci.

Ako na to:

  1. Zadajte emailom dopyt.
  2. Pošleme Vám cenovú ponuku vr. všetkých prípadných úprav.
  3. Po schválení ceny sa opäť o všetko vr. dopravy k Vášmu klientovi postaráme.
    Platbu môže vykonať priamo Váš klient alebo Vy na faktúru či na dobierku.
  4. Poskytneme Vám špeciálne ceny a zľavy.


Veríme, že kvalita sa vždy oplatí.

Tím našich zamestnancov dokáže poskytnúť profesionálne služby všetkým našim zákazníkom. Medzi našich klientov patria ako nadnárodné spoločnosti, štátne podniky, školy a neziskové organizácie, ale aj drobní živnostníci, domácnosti a študenti.

 

Pravidelne vydávame katalógy s akčným tovarom v tlačenej aj elektronickej podobe, organizujeme promo akcie, súťaže a ponúkame celý rad bonusov.

 

Stále hovoríme so svetovými výrobcami aj s tými malými, čo vyrábajú v malých dielňach. Jazdíme po medzinárodných výstavách, sledujeme trendy. Vieme preto, čo budú zákazníci potrebovať a čo chcieť. Vieme, ako sa bude trh vyvíjať. Vieme, čo sa oplatí predávať a vieme ako. A o to všetko sa s Vami radi podelíme.

 

  • Veríme, že úspech leží v znalostiach a spolupráci
  • Dlhodobé a férové 

Urobíme všetko preto, aby ste nemali žiadne starosti! Na všetky otázky veľmi radi odpovieme na telefóne: + 420 732 583 503 alebo maile: info@drdlik.sk - neváhajte nás kontaktovať.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň, Váš tím Drdlík.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!