Powered by Smartsupp

Veľmi si vážime našich zákazníkov, a preto sme pre Vás pripravili vernostný program, získajte výhody a ďalšie bonusy za Vaše nákupy!

 

Drdlik věrnostní program 

 

Vernostný program e-shopu DRDLIK.sk

Pre našich verných registrovaných zákazníkov sme pripravili Vernostný program e-shopu - získajte zľavu už pri druhej objednávke!

 

Ako sa zaregistrovať

Aby ste sa mohli stať členmi vernostného programu, musíte sa len zaregistrovať ako zákazník prostredníctvom webových stránok www.drdlik.sk - Registrácia nového zákazníka. Je to jednoduché a výhodou je, že pri ďalších nákupoch nemusíte vyplňovať svoje údaje a môžete nahliadať na svoje predchádzajúce objednávky. Po zaregistrovaní a prihlásení k svojmu účtu, uvidíte Vaše aktuálne ceny a výšku zľavy. Zatiaľ čo všetci ostatní zákazníci nakupujú v bežných cenách, členovia vernostného programu nakupujú v zľavách.

 

Podmienky uplatnenia zľavy pre zákazníkov:

 • Platnosť zapojenie sa do vernostného programu je od 26. 5. 2017
 • Vernostná zľava platí len pre zaregistrované zákazníkov E-shopu www.drdlik.sk
 • Uplatnenie zľavy je nasledovné:
  3 % zľava z aktuálnych predajných cien produktov pri druhej objednávke a pri každej ďalšej objednávke
  • Zľava sa netýka dopravného a služieb poskytovaných v E-shope
  • Zľava sa vzťahuje na aktuálne predávané produkty
  • Pred uplatnením zľavy musí byť predchádzajúce objednávky doručenej zákazníkovi
  • Zľava sa vzťahuje na online objednávky, aj na telefonické objednávky uplatnenej na telefónnom čísle +420 608 87 28 27
  • Pri telefonickej objednávke musí zákazník disponovať e-mailovou adresou
  • Zľava je viazaná na aktuálny profil registrovaného zákazníka
  • Držiteľ vernostného programu sa okrem zliav pri nákupe tovaru poskytujú ešte ďalšie výhody (mimoriadne akcie, exkluzívne ponuky, poradenstvo, informácie atď.).
  • Zľava sa nevzťahuje na akciový tovar a tovar vo výpredaji. Zľavu z vernostného programu nie je možné sčítať s inými zľavami.

   

  Exkluzívne, limitovanej ponuky po celý rokVěrnostní program Drdlík

  Počas celého roka pripravujeme veľa exkluzívnych ponúk iba pre vernostný program. Informácie o pripravovaných akciách zasielame emailom alebo poštou, preto určite nepodceňte vyplnenie týchto údajov v registračnom formulári!

   

  Podmienky

  DRDLIK.sk si vyhradzuje právo vernostný program kedykoľvek pozastaviť, upraviť ho podľa aktuálnych právnych predpisov alebo pozmeniť jeho časti. Zmeny budú včas dostupné na www.drdlik.sk.

  Účastníci vernostného programu môžu svoju účasť kedykoľvek ukončiť okamžitou výpoveďou. Pravidlá vernostného programu nájdete na www.drdlik.sk

  Pristúpením k pravidlám vernostného programu Drdlík udeľujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Drdlík Martin, IČO: 75266962, so sídlom Hamry 72, Hlinsko v Č, 539 01. (ďalej len "Drdlík") ako správcovi, v súlade s § 5 zákona č . 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov ao zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to na dobu Vášho členstva vo vernostnom programe Drdlík, aby spracovával Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa, e- mail a telefónne číslo pre svoje marketingové účely, k optimalizácii svoje ponuky a pre použitie v rámci vernostného programu Drdlík, ako aj pre zasielanie obchodných oznámení prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 480/2004 Zb. Udeľujete súhlas s ich odovzdaním spoločnosti Drdlík. Takto získané údaje nebudú poskytnuté tretej osobe. Máte právo požadovať od spoločnosti Drdlík informáciu o spracovaní svojich osobných údajov. Viac o GDPR. V prípade, že zistíte, alebo sa domnievate, že spracovanie Vašich osobných údajov je v rozpore s ochranou Vášho súkromného a osobného života alebo je v rozpore so zákonom, najmä ak sú Vaše osobné údaje nepresné s ohľadom na účel ich spracovania, môžete požiadať spoločnosť Drdlík o vysvetlenie alebo odstránenie takto vzniknutého stavu. Svoje práva podľa predchádzajúcej vety môžete uplatniť a svoj súhlas s vyhodnotenie a použitím Vašich osobných údajov na marketingové účely môžete kedykoľvek odvolať krátkym písomným oznámením na info@drdlik.sk alebo na adresu: Martin Drdlík, Hamry 72, Hlinsko v Č., 539 01.

   

  Zákaznícka podpora

  Naša zákaznícka podpora je pripravená na Vaše otázky a pripomienky email: info@drdlik.sk

  Zdieľajte a získajte odmenu

  Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!