Powered by Smartsupp

Wodewa 100 (100 x 100 mm) - 3D drevené obloženie - Druh dreva - Dub

"Výrazné obloženie pre výrazné osobnosti"

Použite originálnu drevenú mozaiku Wodewa 100 ako pôsobivú dekoráciu do svojej kancelárie alebo obývačky. Obkladačky sa skladajú z 3 a 6 mm hrubých kúskov, ktoré na stene vytvárajú zaujímavý 3D efekt.

Každý obkladový panel sa skladá z 9 jednotlivých drevených štvorcov s rozmermi 100 x 100 mm, ktoré sme vyrezali z masívneho dreva. Jednotlivé diely sú umiestnené na samolepiacom podklade s rozmermi 300 x 300 mm, ktorý môžete sami ľahko pripevniť na stenu. Stačí odlepiť ochrannú fóliu, pritlačiť obklad na stenu - a je hotovo!

Nebojte sa pri zdobení popustiť uzdu svojej kreativite. Mozaiku ponúkame v štýlových dekoroch dub, orech alebo borovica - takže si môžete ľahko vybrať originálne obloženie do každej miestnosti. Okrem toho môžete drevený obklad Wodewa 100 ľahko doplniť mozaikou Wodewa 1000 drevené obklady a vytvoriť tak na stene zaujímavé vzory.

Vyberte si u nás ten správny obklad pre váš domov. Kontaktujte nás alebo si pozrite video ukážku 3D mozaiky Wodewa.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!