Powered by Smartsupp

Wodewa 1000 (1000 x 100 mm) - drevené obklady na stenu v 3D - Materiál - Staré dřevo s patinou

"Obklady XXL robí miestnosť reprezentatívnejšou"

Veľkoformátový obklad z pravého dreva Wodewa 1000 vyčaruje útulnú atmosféru a dá sa ľahko kombinovať s rôznymi variantmi nábytku od klasického, cez moderný až po futuristický. Obklady sú vhodné do reprezentatívnych a elegantných miestností, kde sa stanú dominantným prvkom interiéru, ktorý bude priťahovať pozornosť ako magnet. Ideálne do kancelárií, hotelových recepcií alebo do obývačky.

Drevené obklady sú k dispozícii v atraktívnych dekoroch, ako je orech, borovica alebo dub. Jednotlivé panely drevených obkladov starostlivo vyrezávame, brúsime a kefujeme a ručne vyberáme len tie najkvalitnejšie kusy.

Jedno balenie obsahuje celkom 10 kusov drevených obkladov, čo stačí na pokrytie plochy 1 m2. Kusy majú rozmery 1000 x 100 mm a hrúbku 3 a 6 mm. Kombinácia lamiel rôznych hrúbok vytvára na stene zaujímavý 3D efekt, ktorý upúta pozornosť všetkých vašich hostí. Obkladačku môžete tiež ľahko kombinovať s drevenou mozaikou Wodewa 100 a vytvoriť tak na stene skutočne originálne vzory.

Váhate, či je pre vás 3D obklad vhodný? Pozrite si video ukážku 3D obkladov Wodewa alebo sa opýtajte našich odborníkov.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!