Wodewa 200 (200 x 50 mm) drevené obklady na stenu v 3D - Farba popisná - Červenohnedá

"Zákaznícky bestseller s eleganciou"

Najpredávanejší obklad Wodewa 200 vytvára na stenách originálny vzor, ktorý vám bude robiť radosť každý deň. Prírodný materiál zútulní každý kút vášho domova a zostane krásny po mnoho rokov. Wodewa 200 je ideálna pre takmer všetky druhy použitia - pre malé aj veľké plochy.

V každom balení nájdete 100 drevených lamiel, ktoré postačujú na pokrytie 1 m2 plochy. Každý kus lamely je presne vyrezaný z masívneho dreva. Lamely majú rozmery 200 x 50 mm v striedavej hrúbke 2/4/6 mm, čo vytvára 3D efekt, alebo 5 - 8 mm s 2D efektom. Vďaka pôsobivej hre svetla a tieňov zaujme na prvý pohľad.

Poteší vás aj jednoduchá inštalácia obkladu - mozaiku Wodewa 200 si na stenu ľahko nalepíte sami. Potrebujete len montážne lepidlo a trochu trpezlivosti.

Drevený obklad Wodewa 200 ponúkame v desiatkach originálnych dekorov, povrchových úprav a druhov dreva, z ktorých si vyberie každý. Vyberte si ten správny pre váš domov.

Váhate, ktorú dlaždicu si vybrať? Pozrite sa bližšie na drevené obloženie Wodewa 200 v našom videu. S výberom drevenej mozaiky vám radi pomôžu aj naši odborníci - kontaktujte ich tu.

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!