Powered by Smartsupp

Wodewa 50 (50 x 50 mm) - 3D mozaika | DRDLIK - Druh dreva - Borovica

"Mozaika, ktorá má dušu"

Jedinečná drevená mozaika Wodewa dodá vášmu interiéru osobitý nádych. Jeho originálne tvarovaný povrch vytvára na stene 2D efekt s hrúbkou 5 - 8 mm. Alebo 3D efekt, pri ktorom striedanie 2 mm, 4 mm a 6 mm hrubých kúskov vytvára na stene pôsobivú hru svetla a tieňa. Mozaika pozostáva z 36 laserom vyrezaných štvorcov s rozmermi 50 x 50 mm.

Drevené obloženie Wodewa 50 možno tiež ľahko kombinovať s podlhovastým obložením Wodewa 200 a vytvoriť tak na stenách jedinečný vzor.

Mozaikové dieliky sú upevnené na samolepiacom podklade s rozmermi 300 x 300 mm. Samolepiaci obkladový panel si ľahko nainštalujete sami - bez vŕtania a lepenia. Stačí odlepiť ochrannú fóliu, pritlačiť obkladačku na stenu - a je to!

Ľahké a tenké drevené obloženie dobre priľne k stene a bude vás tešiť dlhé roky. Brúsený povrch mozaiky sa tiež ľahko udržiava a je veľmi príjemný na dotyk.

Mozaika Wodewa 50 je k dispozícii v obľúbených dekoroch dub, borovica a orech. K dispozícii je aj v luxusných exotických drevinách iroko, merbau alebo mahagón.

NOVINKA: ak potrebujete, predávame aj jednotlivé kúsky mozaiky po kusoch, takže môžete ľahko obložiť aj členitejšiu plochu.

Neviete, čo si vybrať? Kontaktujte nás alebo si pozrite úvodné video o 3D mozaike Wodewa.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!