Powered by Smartsupp

Wodewa akustické panely

"Pre nerušený odpočinok"

Elegantné akustické panely Wodewa vám poskytnú toľko potrebný pokoj a ticho pri práci a relaxácii. Účinne tlmia hluk a ozvenu, takže sú vhodné do spálne, pracovne a domácej skúšobne. Navyše skvele vyzerá - takže slúži aj ako originálna dekorácia.

Akustické rúno s hrúbkou 25 mm vyrobené z recyklovaného PET materiálu zabezpečuje kvalitnú zvukovú izoláciu. Celkový efekt dotvárajú štýlové drevené lamely s hrúbkou 6 mm. Ich brúsený povrch je ošetrený vrstvou UV oleja, ktorý chráni dlaždice pred poškodením a stmavnutím. Na akustické panely používame len masívne drevo z trvalo udržateľných fariem. Môžete si vybrať z dubového, orechového alebo čerešňového dreva.

Akustické panely Wodewa si môžete kúpiť buď ako sadu, alebo ako jednotlivé kusy, čo oceníte najmä pri obkladaní menších plôch. Obklad je veľmi ľahký a jednoducho sa inštaluje, takže ju môžete nainštalovať sami. Možno ich inštalovať na steny a stropy, takže môžete miestnosť odhlučniť naozaj dôkladne. Zakúpené panely môžete tiež ľahko kombinovať podľa vlastných predstáv.

Váhate, či sú akustické panely Wodewa pre vás vhodné? Pozrite si video o produkte alebo požiadajte o radu našich poradcov.

Žiadna položka
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!