Powered by Smartsupp

Wodewa Hexagon - šesťhranné obklady - Skladom

"Štýlové obklady pre odvážnych"

Jedinečný 3D obklad Wodewa Hexagon vynikne v každom modernom interiéri. Neobvyklý šesťuholníkový obklad vytvára na stenách originálne vzory, ktoré potešia oko milovníka umenia - a vašich priateľov.

Obklad predávame vo forme dlaždíc s rozmermi 300 x 300 mm. Každý z nich pozostáva zo 14 precízne vyrezaných šesťuholníkov s rozmermi 90 mm. Diely sa dodávajú v dvoch hrúbkach 3 a 5 mm, čo im na stene dodáva 3D efekt. Obklad je tenký, a preto veľmi ľahký, takže sa s ním ľahko manipuluje.

Obklad Wodewa Hexagon sa vyrába z vysokokvalitného masívneho dreva. Každý kus dreva je starostlivo vybraný a obrúsený tak, aby bol hladký na dotyk. Okrem toho povrch každého kusu ošetrujeme vrstvou špeciálneho oleja, aby drevo vydržalo dlhšie a na slnku netmavlo.

Drevené obloženie dodávame na samolepiacom podklade, takže ho môžete na stenu ľahko pripevniť sami. Na výber je viacero druhov dreva, ale najobľúbenejší je dub.

Potrebujete pomôcť s výberom? Pozrite si demonštračné video 3D obkladov Wodewa alebo sa obráťte na našich špecialistov.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Šesťuholníky - drevené obklady

Drevené obloženie šesťuholník alebo šesťuholník.

Ak chcete svoj interiér trochu ozvláštniť, šesťuholníkové dlaždice sú na to skvelou voľbou. So šesťuholníkovým dreveným obkladom môžete ľahko vytvoriť netradičnú a maximálne štýlovú kompozíciu v súlade s modernými trendmi interiérového dizajnu. Vyberte si z niekoľkých druhov dreva, pričom najobľúbenejší je dubový obklad. Máte chuť experimentovať a vyniknúť v dizajne obývačky, spálne alebo kuchyne? Vyberte si u nás drevené obklady HEXAGON!

 

Čo sú to šesťuholníkové dlaždice?

Dlaždice v tvare včelích plástov označujeme ako hexagony alebo šesťuholníky, väčšinou pravidelné, ale ponúkame aj rôzne nepravidelné šesťuholníky, ktoré môžu byť hladké alebo v rôznych 2D a 3D vzoroch.

 

Výhody šesťuholníkových dlaždíc

  • Pôvodný design
  • Dokonale vyplní aj nepravidelné plochy, takže nevzhľadné rezy na stenách sú eliminované
  • Vhodné na inštaláciu pri renováciách vďaka jednoduchšiemu vyrovnávaniu nerovností povrchu
  • Rôzne druhy dreva sa dajú navzájom kombinovať

  

Najobľúbenejšie šesťuholníkové obklady sa vyrábajú z týchto druhov dreva:

1. Dub

2. Orech vlašský

 
Kreatívna séria HEXAGON

Moderný šesťuholníkový design, ktorý zaujme pri použití len niekoľkých kusov aj na väčších plochách. Ponúka tiež širokú škálu kombinácií, v ktorých sa kreativite medze nekladú. Ak máte vy alebo váš obkladač veľkú predstavivosť, môžete pomocou týchto veľmi špecifických tvarov a kombinácií rôznych farieb dreva vytvoriť na stene alebo strope originálne vzory.

 

Inovatívny dizajn a precízna kvalita - neponáhľajte sa, nechajte sa inšpirovať

S naším novým sortimentom drevených obkladov HEXAGON vám umožníme vybrať si materiály pre váš vysnívaný interiér. Viac informácií o konkrétnych produktoch sa už čoskoro dozviete a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Váš tím Drdlík- rodinná firma s tradíciou.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!