Powered by Smartsupp

Wodewa - krycie lišty obkladu - Povrchová úprava - Broušený - olejovaný

"Návrhový bod pre vašu podšívku"

Hovorí sa, že krása je v detailoch. A to platí aj v prípade obkladov v interiéri. Dokončite svoje nové obloženie drevenou lištou Wodewa, ktorá dovedie vašu prácu k dokonalosti. Dôvod je jednoduchý - lišta elegantne ukončuje obklad a zároveň slúži ako dizajnový prvok.

Dodávame lišty v štandardnej veľkosti 30 x 4 x 1000 mm, ktoré môžete ľahko narezať na presnú veľkosť pomocou štandardnej píly. Lišty vyrábame zo 100 % masívneho dreva, ktoré brúsime alebo kefujeme do požadovaného tvaru.

Krycie lišty Wodewa sú k dispozícii v širokej škále dekorov - od klasických ako borovica alebo dub až po exotické dreviny, ako je mahagón. Jednoducho ich zlaďte s dekorom obkladu a vytvorte harmonický vizuálny celok. A ak si trúfate, môžete si vybrať aj dekor v kontrastnom odtieni, aby ste vytvorili zaujímavé akcenty.

Drevené krycie lišty Wodewa si môžete ľahko nalepiť aj sami. Potrebujete len špeciálne lepidlo a trochu zručnosti.

Chcete, aby vaše obloženie bolo vyladené do posledného detailu? Pozrite si ďalšie obklady Wodewa alebo si nechajte poradiť od našich špecialistov.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!