Powered by Smartsupp

Wodewa - obklad do kúpeľne i kuchyne - Skladom

"Tisíc kúskov raja"

Originálna mozaika Wodewa rozohrá na vašej stene symfóniu z rezaných kúskov dreva. Tento jedinečný drevený obklad zútulní každú kúpeľňu alebo kuchyňu a vytvorí jedinečnú atmosféru, ktorá spríjemní každodenné činnosti. Tento nezvyčajný dizajnový prvok upúta pozornosť na prvý pohľad a zvýrazní aj ten najnenápadnejší kút.

Mozaiky Wodewa spájajú krásu prírodných materiálov so zručnosťou majstrov drevárov. Obklady sú vyrobené z masívneho dreva najvyššej kvality, ktoré sa hodí do modernej vily alebo horskej chaty. Mozaika je určená na použitie všade tam, kde sa bežne používa sklenená alebo keramická mozaika. Vyrába sa výlučne z tropického dreva z piatich kontinentov a deviatich krajín a vyznačuje sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči vode, aby lepšie odolávalo vlhkosti.

UPOZORNENIE: obklady sa neodporúčajú na obkladanie stien priamo v sprche alebo v dosahu stojacej a striekajúcej vody!

Vyberte si z rôznych designových možností - od tradičného dubového alebo orechového dreva až po exotické dreviny, ako je teak, mahagón alebo wenge. Jednotlivé kusy sú presne vyrezané laserom a ošetrené vrstvou UV oleja, aby drevo zostalo dlho krásne a priedušné.

Ponúkame drevené mozaiky zložené zo štvorcov 30 x 30 mm alebo obdĺžnikov 30 x 93 mm. Dlaždice majú hrúbku len 4 mm, takže sú ľahké a ľahko sa s nimi manipuluje. Drevené mozaiky sa dodávajú prilepené na podkladovú sieťku, takže sa ľahko inštalujú.

Neviete, čo si vybrať do kúpeľne alebo kuchyne? Opýtajte sa našich odborníkov.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!