Powered by Smartsupp

Wodewa Vintage - Drevené obklady s kreatívnym povrchom

"V nedokonalosti je krása"

Designový rad Wodewa Vintage poteší všetkých milovníkov osobitého štýlu. Drevené obklady so starosvetskou patinou zvýraznia jedinečný charakter vášho domova. Zabudnite na vyleštené, bezchybné obloženie. Nechajte vyniknúť jedinečnú štruktúru pravého dreva.

Vyberte si z niekoľkých možností designu - môžete si vybrať z obkladov s výraznou škvrnou, obkladov v sviežich odtieňoch a obkladov s "farebnou škvrnou". Dodávame klasické 2D obklad, ako aj 3D variant s premenlivou hrúbkou 2/4/6 mm, ktoré pôsobia na stene plasticky. Ponúkame dlaždice rôznych rozmerov, takže môžete ľahko obložiť akýkoľvek povrch. Na sklade máme veľkoformátové dlaždice s rozmermi 1000 x 100 mm, stredne veľké dlaždice s rozmermi 200/400 x 50 mm a mozaikové panely so štvorcovými dlaždicami s hranou 50 mm.

Sortiment drevených obkladov Vintage vyrábame z masívneho dreva najvyššej kvality. Povrch každej dlaždice natrieme štetcom alebo moridlom, aby sme vytvorili originálny vzhľad. Vintage štýl je čoraz populárnejší - a s ním najmä krása nedokonalosti.

Drevené panely sú ľahké a tenké, takže dobre sedia na stene a nezaberajú veľa miesta. Navyše sa ľahko inštalujú, takže to zvládnete sami.

Rozmýšľate, ktoré drevené obloženie si vybrať? Pozrite si ďalšie vzorky obkladov Wodewa alebo sa poraďte s našimi odborníkmi.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

Vintage drevené panely pre špeciálny design

S obkladom na stenu vo Vintage vzhľade môžete svojmu interiéru dodať šmrnc. Umenie vintage vzhľadu spočíva vo vytvorení prirodzene starnúceho vzhľadu, ktorý štýlovo ladí so zvyškom obytnej kompozície.

Drevo je ideálny materiál na vytvorenie tohto efektu. Dá sa upraviť rôznymi spôsobmi a vytvoriť tak širokú škálu Vintage vzhľadov. Popraskané povrchy, vyblednuté farby škvŕn, špeciálne farebné akcenty - s obkladom Vintage od spoločnosti Wodewa dostanete presne to, čo chcete.

Použite napríklad náš variant Wodewa Vintage 008 v bielej farbe s jemnými povrchovými prasklinami, ktorý dodá vašej stene zimnej záhrady osobitý nádych. S variantmi Vintage 10 alebo Vintage 12 môžete v obývačke vytvoriť skvelé farebné akcenty a zároveň zachovať elegantný vzhľad.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!