Powered by Smartsupp

Wodewa - 3D drevené obklady - Skladom

Elegantný design, nemecká kvalita

Rodinná spoločnosť Wodewa vyrába elegantné drevené výrobky už viac ako 10 rokov. Okrem originálnych drevených obkladov dodáva spoločnosť Wodewa aj designové drevené lampy, ktoré dodajú šmrnc každému interiéru.

Spoločnosť sa pýši ekologickou výrobou, takže pri výrobe využíva obnoviteľnú energiu a z každého m² predaných dlaždíc prispieva na výsadbu nových lesov.

Drevené obklady Wodewa sú vyrobené z pravého dreva šikovnými rukami majstrov tesárov. Každá dlaždica sa triedi ručne, takže si môžete byť istí, že sa k vám dostanú len dlaždice najvyššej kvality. Okrem toho je väčšina dlaždíc chránená vrstvou špeciálneho UV oleja, ktorý predlžuje ich životnosť.

Obklady Wodewa sú mimoriadne pôsobivé vďaka svojmu jedinečnému 2D a 3D dizajnu, ktorý vášmu domovu doslova dodá nový rozmer. Dodáva sa v niekoľkých veľkostiach a desiatkach dekorov vrátane obľúbeného dubu, orecha alebo exotických drevín.

Více informací
Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre

WODEWA- interiérové obklady

Prvotriedne obklady zo skutočného dreva. S našimi drevenými obkladmi WODEWA a drevenými lampami WODEWA si zaistíte prirodzený a útulný domov. Vykúzlite svoje štyri steny v prírodnom a jedinečnom štýle!

wodewa drevená obklad na stenu drdlik

 wodewa 50 drevený obklad na stenu drdlik

 

 

Obloženie malých plôch alebo na zdôraznenie, wodewa 50 x 50 mm neponechajú žiadne tvorivé prianie nesplniteľné a plne sa vyjadrí Vaša osobná individualita. Vďaka možnostiam kombinácie wodewa 200 a wodewa 50 , môžete docieliť jedinečné efekty, ktoré ešte zvýraznia 3D efekty pravého dreva . Všetky obklady vám pomôžu vytvoriť jedinečný vzhľad vášho interiéru.

wodewa 200 drevená obklad na stenu drdlik

Rozmery 200 x 50 mm obkladu klasík sú ideálne pre takmer akýkoľvek druh použitia - pre malé či veľké plochy, pre priestory nízke alebo vysoké, s týmto obkladom wodewa 200 docielite prirodzený vzhľad.

wodewa 400 drevené obklady na stenu drdlik

Pre väčšie plochy a vysoké priestory bol vytvorený variant XL klasík, ktorý taktiež umožňuje optické rozvoľnenie steny. Vďaka rozmeru obkladu 400 x 80 mm vznikajú väčšie a súvislejšie drevené povrchy, čím sa menej často menia kresby alebo sila dreva. Steny tak pôsobia opticky väčšie a otvorené.

vintage drevený obklad na stenu drdlik

Vintage vzhľad sa teší stále väčšej obľube - as tým obzvlášť krása nedokonalosti. Tento jedinečný druh vzhľadu ešte viac podčiarkne prírodný materiál, ktorým je práve drevo. Stopy použitia na stenách, od ktorých sa odlupuje farba alebo omietka. Od popraskaných povrchov cez vyblednuté moridlá až k farebným akcentom nezostane žiadne prianie nesplnené.

 

wodewa recyklované, staré drevo na stenu

Zo starých železničných vagónov sa vďaka recyklácii stane jedinečné a moderné drevené obloženie stien. Každodenné poveternostné podmienky vytvárali túto zvláštnu a limitovanú sériu starého dubového dreva a prepožičiavajú mu jedinečný vzhľad. Zafarbenie až do hĺbky podčiarkuje vek a tým hodnotu starého dreva.

wodewa drevená mozaika obklad na stenu

Drevená mozaika Wodewa do kúpeľne aj kuchyne . Mozaika je pre svoj pestrý a atraktívny vzhľad luxusným doplnkom moderných, ale aj rustikálnych interiérov. Vyrába sa výhradne z tropického dreva , preto sa môže pýšiť veľkou tvrdosťou a odolnosťou voči vode. Každý kus je originál líšiaci sa farbou a štruktúrou.

 

Nechajte na seba pôsobiť prírodnú hru farieb materiálu, vnímať a cítiť dotyky obkladov wodewa . Náš vzorkový servis vám umožňuje vyberať naše produktu z pohodlia a pokoja domova a porovnávať ich s farebnými odtieňmi vášho nábytku a vybavenia. Vďaka tomu nájdete tie správne obklady, ktoré sa hodia na vaše bývanie. Objednajte si vzorky drevených obkladov wodewa .

Prednosti drevených obkladov wodewa

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Pokiaľ si prajete do bytu produkt, ktorý je zdravotne nezávadný a poskytuje istú zvláštnu atmosféru prirodzenosti, je prvou voľbou produkt z dreva. Špeciálne produkty z dreva prinášajú okrem jedinečného vzhľadu celý rad pozitívnych vlastností – čistia vzduch od škodlivín, rovnomerne vyrovnávajú teplotné výkyvy a nemajú vysoké náklady na výrobu. Drevené obklady wodewa sú vysušované na ideálnu vlhkosť dreva a, v závislosti od povrchu, sú opatrené ochranným UV povrchom, vhodným do interiéru.

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Wodewa obklady každému ponúkajú možnosť vytvoriť si povrch stien tak, aby upútal pozornosť. 3D wodewa panely vytvárajú reálny efekt a to vďaka využitiu rôznej sily dreva.

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Obkladané steny často nemajú ideálne rozmery 2,5 x 3, často je potrebné obložiť menšie priestory či výklenky. Princíp jednotlivých obkladov pamätá aj na takéto požiadavky a umožňuje optimálne využitie aj utváranie malých plôch. Jednotlivé kusy dreva je možné ideálne prispôsobiť individuálnym plochám a rozmerom . Obklady stien wodewa sa prispôsobia Vašej stene bez veľkých nepríjemných prierezov.

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Čistenie a starostlivosť o drevené obloženie stien býva často problematické. Usadzujú sa na ňom nečistoty a prach. Wodewa ponúka špeciálne ošetrenie povrchu nezávadným UV olejom , ktorý obklady ochráni pred znečisteným aj vlhkosťou. Ďalšou výhodou je zachovanie optickej hodnoty, nedochádza k zmene sfarbenia a drevo si zachováva stále rovnaký prirodzený vzhľad .

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Wodewa drevené obklady ponúkajú možnosť vytvoriť si individuálny a jedinečný vzhľad vášho interiéru . Je jedno, či bude pokládka panelov pravidelná alebo nie. Vďaka jednoduchému princípu pokládky môžete si vytvárať aj rôzne vzory – pravidelná väzba, rybia kosť, kockovaný vzor či ďalšie typy designu. Vzhľad určujete vy sami .

wodewa dřevěné obklady na stěnu

Jednoduchá montáž obkladu s vysokou mierou individuality a veľkou životnosťou , to sú pozitíva našich výrobkov. Wodewa produkty sú jednotlivé obklady, ktoré môžete na svoju stenu upevniť ľahko a rýchlo . Hotové panely sú na prvý pohľad rýchlo namontované, ale neponúkajú žiadnu individualitu, pretože sú už pred vyrobené a tak opticky vytvárajú opakovanie. Prispôsobenie rozmerom steny je často zložité, pretože buď vznikne veľa prerezov, ktoré sa už nedajú použiť, alebo sa rohy a hrany musia komplikovane vyrezávať. Vďaka samostatným obkladom wodewa je jednoduchá aj úprava veľkosti a zvyšky je možné opäť využiť pri pokládke v ďalšom rade. Malé rohy a hrany tak nepredstavujú žiadny problém .

 wodewa dřevěné obklady na stěnu

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!