Wooden Wall Design - drevené obkladové panely

WWD - Ručne vyrobený - Elegantný a kreatívne

Pri vytváraní designov na dekoratívnych obkladových paneloch zvažujeme ich formu, pôsobivosť, všeobecný vzhľad a možnosť dlhodobej služby ľuďom. Obrázok každého obkladu je výsledkom dlhej kreatívne práce. K tomu potrebujeme premiestniť stovky kusov rôznych tvarov.


Značka "WWD" bola vytvorená podľa svetových trendov a nárokov na dizajn interiérov a aktívne sme sa zapojili do použitia regenerovaného dreva v stavebníctve, stolárske prácu a dizajnu interiérov. Naša podniková filozofia je úzko spojená so zeleným spôsobom života. Našim podnikovým partnerom dodávame nielen pravé ekologické materiály s vysokou úrovňou služieb, ale tiež propagujeme environmentálne povedomie a dodávame "druhý dych" zdanlivo zabudnutému drevu. Týmto spôsobom sa značne znížilo výrub rastúcich stromov.

Milujeme svoju prácu. Práca s pravým regenerovaným drevom je ustavičné stretávania s históriou. Každý trám alebo Plank nesie rukopis umelca, jeho myšlienky, pocity, náladu, ktoré nemohli byť vymazané zubom času. Možno vidieť, ako počas rokov drevo zrelo na slnku, vetru a dažďu, čím získavalo jedinečný vzhľad. Ak chcete zažiť pôvab a silu tohto dreva sa starožitným vzhľadom vo Vašom domove alebo na Vašom pracovisku, radi Vám pomôžeme realizovať Vaše projekty, ktoré urobíme nenapodobiteľnými a nezabudnuteľnými.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!