Powered by Smartsupp

Wooden Wall Design - drevené obkladové panely - Materiál - Staré dřevo s patinou

"Designové klenoty z Lotyšska"

Spoločnosť z lotyšskej Livónie sa zameriava na dekoratívne drevené panely rôznych tvarov a farieb. Spoločnosť Wooden Wall Design (WWD) sa ako skutočný inovátor pýši predovšetkým originálnym dizajnom svojich výrobkov. V portfóliu spoločnosti nájdete moderné štiepané drevené obklady, nové 3D obklady alebo regenerované drevo, ktoré sú žiadané po celom svete.

Dizajnéri WWD najčastejšie pracujú s tradičnými drevinami, ako je smrek, borovica alebo dub, ale radi im dodávajú hĺbku pomocou tvarov a výrazných farieb. Mnohé obklady vynikajú zaujímavou kombináciou rôznych odtieňov dreva.

Spoločnosť WWD sa snaží byť zodpovedná k prírode, preto na výrobu obkladov používa len drevo z ekologického lesného hospodárstva. Pri niektorých obkladoch však ide spoločnosť ešte ďalej a tvaruje ich zo starého dreva z druhej ruky, ktoré bolo opotrebované vetrom, slnkom a časom. A zákazníci to vedia oceniť.

Pozrite si video s ukážkou dlaždíc WWD.

Specialistka
Katarína Vám rada poradí
Pondelok až piatok od 7:00 - 15:00 hodín
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobraziť filtre
obklad WWD MasK

Radca pre jednoduchší výber drevených obkladov

Vyberajte srdcom obklad sa Vám musí predovšetkým páčiť. To je základ.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!