Použitie našich stránok vám vyhovuje pri ukladaní súborov cookie na vaše zariadenie. Nastavenia môžete zmeniť v prehliadači.

Velká Británíe  Německo  Česká republika   

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Boli sme s drevorezbou nadmieru spokojní. Krásne vyrobená. Skláňame klobúk pred majstrom rezbárom. Ďakujeme. S pozdravom Bártovičovci.


Ďakujem za pekné drevené obklady .... sú nádherné !!! Petra
 

dobrá cena, kvalitný tovar, ochota, mínus že majú všetko na zákazku, inak odporúčam. Rado

 

Spoľahlivosť, odporúčam. Roman K.

 

 

              

   

foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Záhradný nábytok

Drevený záhradný nábytok

 thermowood záhradný nábytok z masívu

Vonkajší drevený záhradný nábytok je vyrobený z unikátneho masívneho materiálu fínskej tepelne upravenej borovice ThermoWood. Tento materiál má optimálne vlastnosti pre exteriérové (vonkajšie) použitia, ktorými sú prevažne veľmi dlhá životnosť, perfektná rozmerová stálosť a úplne výnimočná biologická odolnosť.

Záhradný nábytok získa nové fyzikálne a mechanické vlastnosti - dlhšiu trvanlivosť, odolnosť proti hnilobe, vyššiu tvrdosť, rozmerovú stálosť a dochádza u neho k zníženiu absorpcie vlhkostiahradní nábytek získá nové fyzikální a mechanické vlastnosti - delší trvanlivost, odolnost proti hnilobě, vyšší tvrdost, rozměrovou stálost a dochází u něj ke snížení absorpce vlhkosti.

Vďaka zmenám svojich vlastností a vnútornej štruktúry má záhradný nábytok minimálne 30 ročnú životnosť pri priamom použití v exteriéri, a to aj bez povrchového ošetrenia.

Naším cieľom nie je vyrábať záhradný nábytok s veľmi obmedzenou životnosťou za veľmi lákavú cenu, ale naopak sme sa snažili podniknúť veľa krokov pre to, aby sme Vám dokázali ponúknuť za obdobnú cenu záhradný nábytok oveľa vyššej a neporovnateľnej kvality, a tým vás plne uspokojili na veľmi dlhú dobu a Vašu prvotnú investíciu Vám týmto bezo zvyšku vrátili.

Ponúkame širokú škálu výrobkov záhradného nábytku, ktorá predstavuje trinásť základných produktov. Tieto produkty je možné spolu kombinovať do rôznych setov podľa vlastných predstáv a priestorových možností.

Drevený záhradný nábytok z materiálu ThermoWood - vysoká kvalita za skvelú cenu pre Vašu radosť a spokojnosť.


EUR
EUR
Materiál: