Powered by Smartsupp
Moderné interiéry často čelia výzve v oblasti akustiky. Šum a ozveny môžu narúšať pohodu a komfort v miestnosti, najmä v zdieľaných pracovných priestoroch, domovoch či vo verejných budovách. Ak sa snažíte o vylepšenie akustického prostredia bez straty estetiky, môže byť akustický panel Dub Sonoma práve tým správnym riešením.  

 

Dizajn a Funkcia

Panel disponuje elegantným dizajnom inšpirovaným dubovým drevom , ktorý sa ľahko začlení do rôznych typov interiérov. Jeho rozmery 300 x 2750 mm umožňujú flexibilitu v použití a inštalácii. Výrazný 3D efekt spolu s odtieňmi šedej farby dodávajú priestoru nielen potrebnú funkčnosť, ale aj vizuálnu atraktivitu.

 

Akustické vlastnosti

Hlavným účelom tohto panelu je jeho schopnosť absorbovať zvuk a minimalizovať ozveny . Vyrobený je z kvalitného materiálu MDF + finish fólia so šedým filcovým podkladom , ponúka efektívne riešenie pre zlepšenie akustiky v miestnosti. Vďaka svojej štruktúre dokáže pohlcovať nepríjemné zvuky a vytvárať tak pokojnejšie prostredie vhodné na prácu, odpočinok či stretávanie.

 

Univerzálne využitie

Akustický panel Dub Sonoma je prispôsobivý a môže byť využitý v rôznych priestoroch. Jeho inštalácia je jednoduchá a umožňuje flexibilitu v umiestnení podľa potrieb konkrétnej miestnosti. Môže byť použitý v kanceláriách, obývacích izbách, konferenčných sálach, reštauráciách alebo vo verejných priestoroch , kde je dôležité udržať kvalitné zvukové prostredie.

Tip: Na zákazku aj skrátime na požadovanú dĺžku .

 

 

Akustika a štýl

Akustický panel Dub Sonoma nie je len esteticky príťažlivým prvkom do interiéru, ale aj funkciou zlepšujúcou akustické podmienky . Jeho schopnosť kombinovať vzhľad s užitočnosťou ho robí skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú vyvážený kompromis medzi dizajnom a funkciou.

Ak túžite po zlepšení akustiky vášho priestoru bez kompromisov na štýle a elegancii , môže byť tento akustický panel skvelou voľbou. Premení každú miestnosť na miesto, kde sa budete chcieť schádzať s priateľmi a rodinou, a to všetko v pohodlí a pokoji, ktoré vám akustický obklad poskytne.

 

Váš tím Drdlíkrodinná firma s tradíciou od roku 1989!
Aby vám nič neuniklo, sledujte nás na sociálnych sieťach – sme na Facebooku, Instagrame aj na YouTube.

Akustické panely - Lamelové panely - Lamely MIKRO - Lamely úzke - Lamely široké - Lišty mazi lamely - Soklové lišty - Kontakt

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!