Powered by Smartsupp

Moderné dekoratívne lamelové steny

3D lamely sú riešením, ktoré by mal zvážiť každý, kto oceňuje jednoduchosť a minimalizmus v interiérovom dizajne. Stena s lamelami miestnosť rozhodne oživí a dodá jej charakter, ktorý poteší vás aj vašich hostí. Výberom nástenných lamiel z našej ponuky si môžete byť istí vysokou kvalitou, ale aj jednoduchou a rýchlou montážou. Naše projekty ukazujú možnosti využitia lamiel - lamely do spálne, lamely do kuchyne, lamely do obývačky a všade tam, kde sa rozhodnete, že sa budú hodiť.

Aktuálne máme v ponuke tri rozmery lamiel. Prvý lamelový obklad má šírku 3 cm hĺbku, 4 cm a dĺžku 275 cm, druhý lameolový obklad má šírku 3 cm hĺbku, 1,8 cm a dĺžku 275 cm, tretie a rozmerovo najlenšie sú lišty medzi lamelami, ktorými je možné krásne vyplniť priestor medzi lamelami . Rozmer líšt medzi lamelami je šírka 3 cm, hĺbka 0,6 cm a dĺžka 275 cm. Jedná sa o MDF profil potiahnutý z troch strán bezškárovou dyhou, fóliou finish alebo fóliou finish 3D. Lamely sa predávajú po kusoch a ich montáž je jednoduchá.

Viac informácií nájdete pri jednotlivých produktoch.

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!