Powered by Smartsupp

Problémy majiteľov chát a chalúp s ochranou informačných tabúľ a rázcestníkov pred poveternostnými vplyvmi sú veľmi časté. Keď necháte vaše tabule či rázcestníky bez ochrany pred dažďom alebo snehom, môžu sa rýchlo zhoršiť a zmeniť vašu krásnu chatu na neudržiavanú budovu.

šindelová stříška

Pamätáte si na tú dobu, kedy ste stratili svoju cestu v lese a práve pršalo? Nebola to práve príjemná skúsenosť, však? S našou šindľovou strieškou už vám to nehrozí! Šindľová strieška je vyrobená zo smrekového šindľa, valašského typu s perom a drážkou, ktorý chráni vaše informačné tabule a rázcestníky pred poveternostnými vplyvmi.

Naše striešky sú perfektné pre rázcestníkov, kláty a informačné tabule. Šindľové striešky sú vyrobené na zákazku, takže sa skvele prispôsobia vašim potrebám. Malá sedlová alebo malá oválna strieška, akúkoľvek potrebujete, šindľová strieška vám pomôže.

šindelová stříška

Nestrácajte čas a chráňte vaše tabule a rázcestníky pred poveternostnými vplyvmi šindľovou strieškou. Naše riešenie je úplne prispôsobiteľné vašim potrebám. Tak čo ešte čakáte? Kontaktujte nás ešte dnes!

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!