Powered by Smartsupp

Zvukovo akustické obklady "A doma vládne pokoj"

Moderné akustické panely účinne odhlučňujú miestnosť, takže môžete pokojne spať, aj keď máte hlučných susedov. Poskytujú tiež ticho, ktoré potrebujete, keď sa potrebujete sústrediť na prácu.

Panely tlmia nielen hluk, ale aj ozvenu, čím zlepšujú celkovú akustiku miestnosti. Oceníte to pri hraní na hudobné nástroje, počúvaní obľúbeného albumu alebo sledovaní domáceho kina.

Akustické panely však majú aj estetickú funkciu. Tmavé akustické rúno dopĺňajú elegantné drevené lamely, ktoré vkusne zapadnú do každého interiéru. Dodávajú sa v niekoľkých dizajnových variantoch - okrem tradičnej bielej a čiernej farby si môžete vybrať aj štýlové prevedenie z dubového alebo orechového dreva.

Obloženie sa dá jednoducho narezať ručnou pílou a jednoducho prilepiť na stenu pomocou montážneho lepidla. Veľmi rýchlo a vlastnými rukami.


Radi vám pomôžeme s výberom obloženia. Pozrite si našu videoukážku akustických panelov alebo požiadajte o radu našich odborníkov.

Žiadna položka

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!