Powered by Smartsupp

Zvukovo akustické obklady "A doma vládne pokoj"

Nie je ľahšie cesty, ako zvelebiť svoj interiér a zároveň ho vybaviť esteticky zaujímavým prvkom tlmiacim zvuk . Potlačenie ozveny a neprehliadnuteľná dekorácia. Toto spojenie požiadaviek má reálne riešenie v podobe špeciálnych drevených obkladov . Ide o akustické obklady, ktoré pripevníte na ľubovoľnú stenu, kde budú plniť svoju úlohu. Moderné lamelové steny s pridanou hodnotou navyše, presne tak možno charakterizovať akustické panely . Efektívne, nadčasové a zároveň zvukotesné. Táto vlastnosť predurčuje tento obkladový materiál na široké použitie. Prostredníctvom tej najjednoduchšej cesty premeníte danú miestnosť na niečo osobité a praktické. Vo svojej podstate použijete lamely ŠIROKÉ alebo ÚZKE v spojení s vhodným podkladom.

Více informací
Zobraziť filtre

Akustické obklady

Nie je ľahšie cesty, ako zvelebiť svoj interiér a zároveň ho vybaviť esteticky zaujímavým prvkom tlmiacim zvuk . Potlačenie ozveny a neprehliadnuteľná dekorácia. Toto spojenie požiadaviek má reálne riešenie v podobe špeciálnych drevených obkladov . Ide o akustické obklady, ktoré pripevníte na ľubovoľnú stenu, kde budú plniť svoju úlohu.

Moderné lamelové steny s pridanou hodnotou navyše, presne tak možno charakterizovať akustické panely . Efektívne, nadčasové a zároveň zvukotesné. Táto vlastnosť predurčuje tento obkladový materiál na široké použitie. Prostredníctvom tej najjednoduchšej cesty premeníte danú miestnosť na niečo osobité a praktické. Vo svojej podstate použijete lamely ŠIROKÉ alebo ÚZKE v spojení s vhodným podkladom.

Pri výrobe akustických obkladov je pomýšľané nielen na funkčnosť, ale aj na vzhľad. Dokazuje to čierny akustický podklad a šedý akustický podklad . Zakomponujte do svojho interiéru drevo v netradičnej podobe a získajte perfektnú zvukovú izoláciu prichádzajúcu vhod v mnohých situáciách.

 

Akustické obklady sú o elegancii

Keď sa rozhodnete pre akustické panely , jednoznačne dávate prednosť moderným a prírodným materiálom, ktoré cielia primárne na eleganciu a nadčasový štýl. Lamelové panely na stene vynímajúce sa svojou prirodzenosťou a originálnym vzhľadom . Ten je možné napokon voliť na základe mnohých faktorov.

  • Druh dreva
  • Farebné prevedenie
  • Povrchová úprava

Akustický obklad je rozhodne zárukou pôsobivého vzhľadu. Vysoko kvalitné materiály , drevo pýšiace sa svojou štruktúrou a dôraz kladený na udržateľnosť lesného hospodárstva. Predstavte si lamely MIKRO v kombinácii s konkrétnym akustickým podkladom. Z pohľadu designu je možné jednoducho čarovať, takže akustický obklad bude korešpondovať s vašim interiérom , poprípade sa stane jasne viditeľnou doménou.

 

Akustické rúno má veľkú moc

A čo robí z bežnej lamelovej steny tú akustickú? Je to práve čierny akustický podklad a šedý akustický podklad . Špeciálne akustické rúno, ktoré v spojení s drevom vyzerá dobre, a navyše prináša ony praktické vlastnosti. Je to absorpcia zvukov, vytvorenie dobrej akusticky v konkrétnej miestnosti , odhlučnenie, tlmenie hluku a podobne. Chcete, aby u vás doma vládol pokoj? Potom investujte peniaze do zvukovo akustických panelov .

 

Akustické panely v interiéri

Z vyššie prezentovaných vlastností je celkom zrejmá použiteľnosť akustických obkladov. Tieto drevené obklady upotrebiteľné podľa miestnosti nalepíte napríklad v obývacej izbe, kde sa s nadšením oddávate domácemu kinu. Na svoje si prídu majitelia hudobných miestností a tí, ktorí chcú odhlučniť a dizajnovo vyzdobiť ľubovoľnú miestnosť . Od jedálne, cez spálňu, až po vstupnú halu, chodbu alebo domácu kanceláriu.

Akustické panely svojim charakterom a možnosťami zapadnú aj do komerčných objektov . Sú to recepcia, predvádzacie miestnosti, kancelárie, predajné haly a konferenčné miestnosti. V rámci špeciálnych interiérov je možné spomenúť posluchárne, reštaurácie, bary, knižnice a iné. Stačí si vybrať akustický obklad podľa formátu a môžete sa pustiť do práce.

 

Dizajn, akustika, a ešte jednoduchá montáž

Pomyselnou čerešničkou je nenáročná a jednoduchá inštalácia akustických panelov. Tie sa na stenu, ale aj strop pripevňujú prostredníctvom vhodného lepidla . Takže odpadá akékoľvek vŕtanie a podobné pracovné procesy. Keď zvolíte to správne náradie , môžete akustické obklady jednoducho zakrátiť a rozmerovo prispôsobiť daným priestorom . Flexibilita a variabilita sú teda na mieste. Tak neváhajte a doprajte si odhlučnenie interiéru, ktoré stojí skutočne za to.

Zpět nahoru

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!