Powered by Smartsupp

Naše moderné dekoračné lamelové steny budú vhodným doplnkom domácich aj komerčných interiérov. Sú určené pre ľudí, ktorí oceňujú jednoduchosť a minimalizmus, a pre tých, ktorí hľadajú originálne designové riešenie pre rôzne miestnosti. Použitie stenových panelov z 3D lamiel rozhodne oživí miestnosť a dodá jej osobitý charakter, ktorý poteší vás aj vašich hostí. Naše výrobky ukazujú možnosti použitia týchto panelov - nástenné panely do spálne, obloženie kuchyne, dekorácie obývacej izby aj inam.

Vezmeme to pekne od začiatku, teda výrobou samotných lamiel.

Lamely na steny sú tenké dosky vyrobené z MDF dosky potiahnuté dyhou alebo finish filiou používanou v nábytkárskom priemysle. V súčasnosti vyrábané lamely nachádzajú uplatnenie v architektúre a interiérovom designe. Široká škála farieb, povrchov a rôzne možnosti montáže umožňujú integrovať stenové lamely do každého interiéru.

Lamelové steny sa vyznačujú jednoduchou montážou bez vŕtania a natierania, ktorú zvládnete svojpomocne!

Inštalácia dekoratívnych lamiel je veľmi jednoduchá. Sú vhodné na montáž svojpomocne. Stenové lamely je možné inštalovať ako zvisle, tak vodorovne. Úspešne ozdobí nielen stenu, ale aj strop. Možnosti ich usporiadania sú obmedzené iba vašej fantázii.

Montážny návod lamelové obklady

Produkty:

Akustické panely alebo ako namontovať lamely s protihlukovou podložkou

Vysoko kvalitné akustické panely s lamelami v modernom dizajne zlepšujú akustiku miestnosti a sú prirodzenými štýlovými prvkami stien a stropov. Špeciálne akustické materiály znižujú dobu dozvuku a zvyšujú zrozumiteľnosť reči. Udržateľné a ľahko udržiavateľné akustické panely a komponenty. Je možné ich inštalovať rýchlo a ľahko a sú optimalizované pre vlastnú inštaláciu. Naše zvukovo izolačné obklady stien sú zdravé na bývanie a zvyšujú kvalitu života vo všetkých miestnostiach.

Akustické panely

Produkty:

Ako nainštalovať frézované lamelové panely? Inštalácia frézovaných panelov na stenu.

Frézované lamelové panely na čiernej MDF, pokryté vrstvou prírodnej dubovej dyhy. Jedinečný a moderný design. Minimálny tvar a maximálna štruktúra sú charakteristické znaky prírodnej dyhy. Jedinečná kresba dreva dodáva panelom originálnu estetiku. Dub je extrémne pevné a odolné tvrdé drevo s výraznou kresbou. Každý panel je jedinečný, s inou štruktúrou zrna a prirodzenými, jemnými farebnými variáciami, vďaka ktorým je skutočné drevo očarujúce.

Produkty:

Ako si deliacu lamelovú priečku postaviť sami?

Deliace steny sa používajú všade tam, kde potrebujete vytvoriť polopriehľadný predel miestností a zároveň poskytujú dostatočnú intimitu v obytnej časti, ale nebránia jedinečnému výhľadu von. Perfektne sa hodí ako predel miestnosti ako: deliace lamelové steny na schody, predsieňové a vešiakové steny, jedálenské lamelové steny, obývacie lamelové steny s TV. Deliace steny do kancelárie, škôlky, recepcie či reštaurácie.

Deliaca stena z lamiel

Produkty:

Zdieľajte a získajte odmenu

Nakúpili ste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začnite nás sledovať na instagrame a pochváľte sa vašou realizáciou s hashtagem #instagramdrdlik. Získate od nás odmenu!